Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 03 Августа 2020    12:53:50
Головна » Публікації » Інтернет

Порівняльна характеристика промислових швейних машинок.


Порівняльна характеристика промислових швейних машинок.

Щоб вибрати якісну промислову швейну машинку, потрібно знати безліч нюансів від продуктивності до надійності і тривалості експлуатаційного терміну. Зараз на ринку безліч виробників, які пропонують свою продукцію. Але не кожне обладнання буде придатне для використання на одній і тій же фабриці або ательє. Ознайомитися з вибором машинок можна на нашому сайті.

машина Brother

Технічна характеристика машинок марки Brother.

Одним з популярних виробників промислових швейних машинок є компанія Brother. Вони випускаються сучасні моделі для обслуговування фабрик і ательє з різним функціоналом. Наприклад, модель Brother В845 відноситься до машинок з двома нитковтягувачами. Оператор може самостійно регулювати стежки по їх довжині. Розташування човника в машині горизонтальне.

Модель укомплектована електродвигуном асинхронного типу і відрізняється потужністю в 80 Вт. При цьому машинка дуже економна в плані споживання енергоресурсів. У комплект входять всі стандартні шпульки. Дана модель застосовується для прямої прошивки. Кількість лапок - шість.

Швейна машинка Brother В530 відноситься до прямострочна моделям. Укомплектована якісним човниковим механізмом. Кількість використовуваних програм - десять. Цю моделі також можна використовувати і для прямої прошивки. Але в основному її використовують для краеобмоточних робіт. Виробник встановив в машинку нитковтягувач качає типу.

Модель швейних машинок Brother В780 оснащена Нитковтягувач з опорою. У пристрої використовується дві котушки. Якщо є необхідність, то шпульки змінюють швидко. Для підтримки оптимальної натяжки нитки застосовується додатковий пристрій. Ця модель використовується для декоративних рядків.

Технічна характеристика швейних машинок марки JACK.

Модель JACK JK-781D виготовлена ​​з човником вертикального типу. Довжину петлі можна змінити самостійно. Ця машинка практично не використовується для прямого пошиття тканини. Варто відзначити високу швидкість вишивки у пристрої. Потайний шов робить досить якісно. У комплекті до машинки йде досить об'ємний набір голок.

Промислова швейна машинка JACK JK-900D вважається однією з найбільш бюджетних у всій лінійці. Укомплектована вертикальним човником. Добре підходити для оверлока. Але є недолік у вигляді невеликого Нитковтягувач. Багато операторів скаржаться, що ця деталь схильна до деформацій і часто ламається.

Промислові швейні машинки від офіційного імпортера "Веллес-Шоп".

 

19 Марта 2020 264
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: