Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Середа, 08 Квітня 2020    05:24:58
Головна » Публікації » Інтернет

Де пройти лікування наркоманії у Києві?


Де пройти лікування наркоманії у Києві?

Куди звертатися, якщо близька людина опинилася у наркотичному полоні? Чому віддати перевагу: державний наркодиспансер або приватний лікувальний заклад? Як не стати жертвою шахраїв і уникнути громадського розголосу? Все більше людей віддає перевагу лікуванню наркотичної залежності у приватних реабілітаційних центрах. Свою допомогу в боротьбі з наркоманією в Києві пропонує «Український Центр Лікування Залежності».

Відмінності приватних центрів і державних наркодиспансерів

Ключовою відмінністю приватних реабілітаційних центрів від традиційних наркодиспансерів є дотримання політики конфіденційності. Відсутність необхідності у взятті пацієнта на облік, нерозголошення особистих даних дозволяють уникнути громадського осуду, проблем у подальшому житті, пов'язаних з працевлаштуванням, отриманням водійських прав, соціалізацією. Практика показує, що більшість хворих легше погоджуються на лікування, дізнавшись про гарантовану конфіденційність.

Якщо говорити про умови проживання і щодо відношення персоналу до пацієнтів, то приватні клініки - це комфортабельні котеджі, де панує домашня, доброзичлива атмосфера, а будь-які прояви насильства (морального або фізичного) абсолютно виключені.

Існує ряд відмінностей і в методах боротьби з наркотичною залежністю. Державні наркодиспансери застосовують для цих цілей антидотну терапію, детоксикацію, кодування. Дані методи дають тимчасове полегшення, але не усувають причин захворювання, а тому людина знову повертається до вживання наркотиків.

Сучасні приватні клініки крім медикаментозної терапії використовують довгострокові методи лікування, роблячи акцент на психологічній реабілітації. При цьому велика увага приділяється роботі з мотиваціями пацієнта, так як без щирого бажання самої людини подолати залежність і усвідомлення масштабності проблеми досягнення позитивних результатів неможливо.

Оскільки наркоманія є психосоматичним захворюванням, психотерапія, усунення психологічних чинників, що спровокували розвиток залежності, дозволяють не тільки досягти стабільної ремісії, але й повністю перемогти хворобу, поліпшити якість життя.

Крім того, приватні центри дбають і про профілактику рецидиву у своїх підопічних після виписки. Для цих цілей кожному випускнику надаються терапевтичний супровід, психологічна підтримка та допомога у вирішенні проблем соціального характеру.

Переваги приватного центру реабілітації

Реабілітація наркоманії у київському відділенні «Українського Центру Лікування Залежності» характеризується наявністю наступних переваг:

  • багаторічний досвід роботи;
  • висококваліфіковані фахівці;
  • комплексна програма реабілітації;
  • гарантія анонімності;
  • повний спектр послуг, що надаються: діагностика, терапія та реабілітація;
  • індивідуальний підхід.

Отримати допомогу та консультацію фахівців можна зателефонувавши в клініку або заповнивши форму зворотного зв'язку на офіційному сайті https://narkologicheskiy-centr.com .


06 Лютого 2020 150
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: