Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вівторок, 25 Лютого 2020    13:36:03
Головна » Публікації » Інтернет

Цікаві моделі квадрокоптерів для дітей: які кращі?


Цікаві моделі квадрокоптерів для дітей: які кращі?

У сучасних дітей є все, про що свого часу дослі могли лише мріяти. Уявіть собі, щоб у пострадянському просторі був квадрокоптер на радіокеруванні для дітей. А зараз це – реальність, яку батьку можуть легко втілити для своєї дитини. Забажати здійснити мрію малечі неважко, а от знайти вартісну модель навпаки. Отож потрібно знати кілька порад, які знадобляться у пошуках квадрокоптера. 
 

Поради для пошуку дитячого квадрокоптера

 • Ціна. Дитячий квадрокоптер не може коштувати так само, як і справжній. Від таких варіантів слід триматися якнайдалі. Чому? Тому що дитячий квадрокоптер потрібен для гри. І дитина не буде струшувати з нього порошинки та слідкувати за ним, як доросла. До того ж, вам доведеться постійно ремонтувати цей дрон або більше, купувати новий. Не шукайте дорогих варіантів, адже малеча цього не оцінить. Краще зупинити свою увагу на середньому ціннику на такі іграшки (від 1000 до 2000 гривень). Таким чином ви зможете придбати невеликий дитячий квадрокоптер, який буде актуальним для ігор і в приміщенні, і на вулиці. 

 • Керування. Очевидно, що дитячий дрон має бути дуже легким у керуванні. Адже додаткові функції, які ускладнюють гру можуть або вбити інтерес, або призвести до несправностей. У будь-якому випадку, звертайте увагу, щоб перелік функцій не був занадто великим. А тим паче, якщо це перший дрон. Він повинен бути максимально зрозумілим та простим в управлінні. Це не тільки про гру, але й про безпеку малюка. 

 • Конструкція. Набагато зручніше буде гратися, якщо квадрокоптер буде невеликого розміру, легкий та міцний. Таким чином у малюка не буде обмежень, де гратися. Тому що легким та маленьким дроном можна керувати і в квартирі також. Маленька вага також посприяє дитині у керуванні та оминанні перешкод. І ще одне, на що слід звернути увагу, – пропелери. Вони повинні бути захищеними. У зворотному випадку, доведеться їх ремонтувати або міняти, бо великий ризик поломки. 

 • Ремонт. Дитячий дрон, як і дорослий, має підлягати ремонту. Іноді у наборах запчастини йдуть в комплекті – це вже чудово. 


А знайти моделі дитячих квадрокоптера, які підпадають під попередні вимоги, можна легко у каталозі Besmart. І ми підготували список кількох яскравих дронів, які точно вам сподобаються.
 

Одні з кращих дитячих квадрокоптера

Ловіть кілька моделей, які обов’язково сподобаються вашій дитині.

 1. Квадрокоптер на радіокеруванні Fortnite. Це 18-сантиметровий дрон Jazwares Drone Battle Bus від Фортнайт на радіокеруванні. За допомогою цієї іграшки дитина може влаштовувати динамічні ігри з друзями. Пульт дистанційного керування можна використовувати для включення характерних вогників та звуків. Також у комплекті ви можете знайти бойовий автобус, який має чудову деталізацію.
   

 2. Іграшковий дрон Auldey Drone Force дослідник та захисник Angler Attack. Ця модель дуже цікава своїм зовнішнім виглядом, адже цей квадрокоптер зроблений у формі морського хижака. Такою іграшкою можна настрашити будь-кого. У дрона є лед-підсвічування та люмінесцентний пластик. Вночі він буде мати ефектний вигляд. Дуже легкий в управлінні. Додаткова перевага: у комплекті є ще чотири змінних пропелера. 

 3. Квадрокоптер міні радіокеруванні Helicute H816HW Wave Razor з барометром і камерою WiFi. Ця модель чудово підходить для польотів у квартирі та на вулиці. Дрон буде передавати зображення на смартфон або планшет. Але величезна перевага в тому, що цей квадракоптер у комплектації має барометр та 6-осьову систему стабілізації. Завдяки цьому він може чинити супротив вітру.
   

 4. Іграшковий дрон Auldey Drone Force жук-захисник. Для тих, кому подобаються незвичайні форми дронів, якраз підійде ця модель “Шершень”. Він може функціонувати як у повітрі, так і на землі. Його екзоскелет легкій і довговічний. Він гнучкий та має люмінесцентне покриття. З такою іграшкою дитина точно не буде нудьгувати. 


24 Січня 2020 156
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: