Vencedor
Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 28-10-2021    14:07:27
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Октябрь » 13 » 14:53:19 оновлено: 14:53:12

Проєкт Ukraїner показав, як у Житомирі ревіталізують завод «Електровимірювач»

13-10-2021, 14:53:12 1374 Коментарі 0 Читать на русском

Проєкт Ukraїner показав, як у Житомирі ревіталізують завод «Електровимірювач»
Колись важливий промисловий центр, сьогодні житомирський завод «Електровимірювач» переважно випускає приладдя для шкільних кабінетів фізики. З 2019 року співвласником підприємства став Андрій Чибуровський, який вирішив зберегти потужності підприємства та створити на його базі соціально значущий проєкт. 

Так за участі архітектора Романа Саха та фандрайзерки Віти Базан у приміщеннях колишніх лабораторій і складів розбудовують інноваційний парк «Вимірювач».

Серед іншого тут можна виготовити прототип свого продукту, взяти участь у кількаденній резиденції для роботи з електронною музикою, попрацювати за верстатом з різними типами матеріалів, знайти нове застосування застарілим деталям і приладам, створити крафтові аксесуари. 

В амбітних планах «Вимірювача» — допомагати запускати якісне серійне виробництво, масштабувати локальний бізнес і запустити потужну освітню платформу для Житомира та України загалом.

Проєкт Ukraїner підготував сюжет про те, як ревіталізують завод «Електровимірювач». Також за посиланням читайте лонгрід.
 

Тегі: Ukraїner, Житомир, електровимірювач
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: