Vencedor
Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 05-12-2021    01:13:41
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Сентябрь » 30 » 07:39:11 оновлено: 07:39:33

Після скарг житомирян на вулиці Ріхтера перевірили якість ремонту дорожнього покриття. ФОТО

30-09-2021, 07:39:33 1471 Коментарі 0 Читать на русском

Після скарг житомирян на вулиці Ріхтера перевірили якість ремонту дорожнього покриття. ФОТО
У Житомирі робоча група виконала перевірку якості поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Святослава Ріхтера. Перевірка відбулася після скарг житомирян в соцмережі.

"Поточний ремонт вулиці. А чи потрібен такий ремонт? Півроку не пройшло, а вже колії від трактору і покриття як місячний пейзаж", - написав користувач Viacheslav Magaletskyi і опублікував фото відремонтованої вулиці.В міськраді повідомили, що до складу робочої групи увійшли представники управління транспорту та зв’язку та капітального будівництва, начальник КП "УАШ", начальник контрольно-аналітичного відділу міської ради та представники підрядної організації.
 

"Разом з лабораторією підрядної організації перевіряємо місця, до яких у громадян були сумніви щодо якості, зокрема товщини асфальтобетонного покриття й товщини укладеного асфальту. Шляхом вирубки кернів асфальтобетону відібрали три зразки, які передали до лабораторії для встановлення їх відповідності вимогам ДСТУ. Все зафіксовано протоколом, і експертиза покаже, чи відповідає результат дефектному акту та завданню, яке було поставлене перед підрядною організацією", - зауважив Олександр Шевчук, заступник міського голови.


Нагадаємо, загальна вартість ремонту - 9,427 млн грн. Виконавець - ПП "Автомагістраль".Фото: ЖМР

Тегі: Житомир, ремонт доріг
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: