Vencedor
Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 05-12-2021    03:36:03
Житомир » Новини » Житомирська область » 2021 » Сентябрь » 22 » 15:41:01

Підрядник, ремонтуючи сільські дороги, додатково «заробив» пів мільйона гривень

22-09-2021, 15:41:01 709 Коментарі 0 Читать на русском

Підрядник, ремонтуючи сільські дороги, додатково «заробив» пів мільйона гривень
У Житомирській області поліцейські викрили розтрату півмільйона гривень при капітальному ремонті сільських доріг. Підряднику, що проводив ремонт, оголосили підозру.

"Встановлено, що у 2019 році між товариством з обмеженою відповідальністю, зареєстрованому у м. Києві, і Харитонівською сільською радою були укладені договори на капітальні ремонти доріг вулиць у с. Мамрині та Харитонівці. Результати виконаних робіт потому оформлялись відповідними актами та довідками. Однак призначені слідчими та проведені фахівцями у рамках кримінального провадження судові будівельно-технічні експертизи засвідчили перевищення розмірів витрат на ремонти", - розповіли в поліції.

У першому випадку (вул. Дачна с. Харитонівка) на понад 339 тисяч гривень, а у другому (вул. Шевченка с. Мамрин)  - майже на 177 тисяч гривень.
 

"В офіційні документи, акти та довідки, були внесені завідомо неправдиві відомості про повноту та обсяги виконаних підрядних робіт. А на підставі цих матеріалів було переплачено на рахунки товариства із державного бюджету коштів на загальну суму 516 015 гривень", - додали правоохоронці.


34-річному директору фірми слідчі поліції оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, під час ремонту доріг в зазначених селах вкрали ще майже мільйон гривень.

Тегі: житомирщина, ремонт доріг, розтрата
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: