Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Сб, 18-09-2021    04:59:51
Житомир » Новини » Економіка » 2021 » Сентябрь » 10 » 14:20:59

Мінекономіки фіксує зниження цін на продукти харчування

10-09-2021, 14:20:59 207 Коментарі 0 Читать на русском

Мінекономіки фіксує зниження цін на продукти харчування
Міністерство економіки України запевняє, що починаючи з липня цього року на внутрішньому ринку фіксується зниження цін та уповільнення темпів їх зростання на більшість харчових продуктів. 

"Відповідно до даних Держстату, у серпні проти липня цього року подешевшали овочі борщового набору (від 4,5% на капусту та до 40,8% на моркву), пшоно на 2,4%, олія соняшникова – 2%, крупа вівсяна на 1,5%, крупи гречані на 1,3%, борошно пшеничне, птиця – до 1%. Також нормалізувалася ціна на цукор", – інформує міністерство.

Мінекономіки повідомляє, що здійснюється аналіз ситуації щодо змін цін на соціально значущі товари та у разі їх необґрунтованого зростання вживаються відповідні дії.
 

"Зокрема, запроваджені заходи щодо стабілізації цін на товари, шляхом декларування їх зміни, що мають істотну соціальну значущість (крупу гречану, цукор-пісок, борошно пшеничне в/с, макаронні вироби вітчизняного виробництва, молоко пастеризоване жирн. 2,5% (у плівці), хліб житньо-пшеничний, яйця курячі категорії С1, птиця (тушки курячі), масло вершкове жирн. 72.5%, воду мінеральну негазовану)", – йдеться у повідомленні.


Зазначається, що Уряд веде постійний діалог з виробниками, торговими мережами для пошуку інструментів, які дають змогу уникати можливого дефіциту та, як наслідок, зростання роздрібних цін.

Тегі: ціни, статистика, продукти
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: