Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Сб, 18-09-2021    04:16:41
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Август » 19 » 09:14:52

У Житомирі два дні хлоруватимуть водогін: рекомендації від водоканалу

19-08-2021, 09:14:52 801 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі два дні хлоруватимуть водогін: рекомендації від водоканалу
З вечора 20 серпня до ранку 22 серпня у Житомирі проводитимуть промивку та дезінфекцію водогону. Відтак не можна буде використовувати воду для приготування їжі. Про це попереджає КП "Житомирводоканал".
 

"Перед початком нового навчального року КП “Житомирводоканал” проведе планову промивку та дезінфекцію мереж усього міста. Промивка – це обов’язковий профілактичний захід, необхідний для того, щоб очистити водопровідні труби від осаду", – інформує КП.


Промивка водогону проводитиметься з 22:00 20 серпня до 6:00 22 серпня.
 

Рекомендації для житомирян

 
  • У цей час не варто використовувати воду для приготування їжі (водночас вона придатна для санітарно-гігієнічних та побутових потреб).
  • У день хлорування необхідно відкрити кран та спустити воду до появи запаху хлору. Це забезпечить ефективну дезінфекцію внутрішньобудинкових мереж.
  • У разі наявності будь-якого фільтру води його необхідно зняти на період комплексної дезінфекції.

Водоканал попереджає, що унаслідок збільшення потоку води у внутрішньоквартальних та внутрішньобудинкових мережах під час промивки, осад, що накопичився в трубах, піднімається і потрапляє безпосередньо у крани споживачів. Як результат – з кранів може витікати брудна вода.

Під час хлорування промиватимуть інженерні мережі водопостачання – через пожежні гідранти буде зливатись вода. Житомирян просять не хвилюватися у разі вияву витоку води. 

Тегі: хлорування, водоканал, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: