Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Сб, 18-09-2021    12:44:32
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Август » 6 » 16:43:48

Ремонтом вулиці Київської буде опікуватися Житомирська ОДА: міськвиконком передав об'єкт

06-08-2021, 16:43:48 489 Коментарі 0 Читать на русском

Ремонтом вулиці Київської буде опікуватися Житомирська ОДА: міськвиконком передав об'єкт
Житомирський міськвиконком передав функції замовника капітального ремонту вулиці Київської департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації. Відповідне рішення прийняли члени виконавчого комітету міської ради.
 

"Передати проєктно-кошторисну документацію та функції замовника на капітальний ремонт об’єкта Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, а саме: "Капітальний ремонт вул. Київська (від вул. Небесної Сотні до шляхопроводу по Київському шосе) в м. Житомирі" департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації", – йдеться у документі, опублікованому на сайті мерії.


Раніше Управління капітального будівництва міськради оголосило тендер з розробки проєкту на капремонт вулиці Київської від вул. Небесної Сотні до Київського шляхопроводу. Орієнтовна протяжність дороги – 2,12 км.

Відомо, що капітальний ремонт ділянки дороги здійснюватиметься в дві черги:
 
  • від вул. Небесної Сотні до вул. Східної;
  • від вул. Східна до шляхопроводу по Київському шосе.

В минулому році ремонтом ділянки вулиці Київської від Соборного майдану до ЦУМу також опікувався Департамент регіонального розвитку ОДА.

На початку листопада капремонт завершили, проте на деяких ділянках дороги роботи виконані неякісно. В кінці грудня на вулиці Київській вже з'явилися перші ями.

Тегі: Ремонт, Ода, Житомир, вулиця Київська
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: