Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 01-08-2021    19:16:46
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Июль » 12 » 13:50:53 оновлено: 13:50:27

Забудова Богунського кар'єру: на скандальних ділянках Держгеокадастр виявив порушення

12-07-2021, 13:50:27 894 Коментарі 0 Читать на русском

Забудова Богунського кар'єру: на скандальних ділянках Держгеокадастр виявив порушення
Жителі Житомира, які виступали проти будівництва біля Богунського кар’єру, знову зібралися аби почути результати перевірки від Держгеокадастру. 

За словами депутата Житомирської районної ради Олександра Міщенка, контролюючий орган виявив численні порушення, передає видання Житомир інфо.
 

«На сьогоднішній день є висновки контролюючого органу Держгеокадастру, який відповідає за контроль дотримання земельного законодавства та цільового використання земельних ділянок. Оскільки у людей був інформаційний вакуум, я доніс до людей цю інформацію. Відповідні порушення були озвучені – це близько 8,5 соток загороджених земель, на які відсутні правоіснуючі документи. Також тут відбувається забудови без зміни цільового призначення. Надалі є припис Держгеокадастру, який має виконати власник цих земельних ділянок, усунути порушення. Є встановлений термін – 26 липня», – розповідає Олександр Міщенко.


Власник ділянки в свою чергу запевняє, жодні листи з перевірки не отримував.
 

«Ось вони створили комісію, тепер я так розумію мені випишуть штраф за незаконне захоплення землі і ще чогось, потім справа передається в суд. Я в свою чергу не бачив ніяких документів, на жодній з комісій ні я, ні моя дружина не були, ми в цьому балагані не беремо участь. Вони купкою людей зібралися і намагаються забрати мою землю», – каже власник ділянки Платон Агеєв.


Дійти до компромісу мешканці та власник земельної ділянки не змогли. За словами Олександра Міщенка, далі депутати продовжать розбиратися у цій ситуації.
 

«Далі ми, як депутати, будемо контролювати цей процес, аби відповідно виконувалися приписи. В разі невиконання, будуть повторні приписи, штрафи. Наскільки мені відомо, вони можуть звертатися до правоохоронних органів», – зауважив Олександр Міщенко.


Передісторія


На околиці Житомира біля Богунського кар’єру почали зводити будівельний паркан. Місцеві мешканці занепокоїлись, адже майбутня забудова перегороджуватиме прибережну зону та дорогу.

На початку червня власник земельних ділянок зустрівся з місцевими жителями.

Тегі: забудова, Богунський кар'єр, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: