Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вт, 27-07-2021    23:41:29
Житомир » Новини » Кримінал » 2021 » Июнь » 30 » 11:56:29

Додатковий заробіток: на Житомирщині керівництво виконавчої служби привласнювало гроші боржників

30-06-2021, 11:56:29 99 Коментарі 0 Читать на русском

Додатковий заробіток: на Житомирщині керівництво виконавчої служби привласнювало гроші боржників
У Житомирській області викрито керівників територіальних відділів державної виконавчої служби, які привласнювали борги з несплачених аліментів та кредитів. Про це "Журналу Житомира" повідомила обласна прокуратура.

За даними слідства, керівники двох територіальних підрозділів державної виконавчої служби області налагодили злочинну схему привласнення грошових коштів, які стягувались за судовими рішеннями з боржників.
 

"Протягом 2020-2021 років посадовці, залучивши підлеглих, організували внесення завідомо недостовірної інформації до інформаційної системи виконавчої служби. Відповідно до недостовірних відомостей кошти, що надійшли за виконавчими листами, скеровувалися не законним отримувачам, а перераховувалися на банківські картки підставних осіб", – повідомляє прокуратура.


За інформацією відомства, у подальшому стягнуті кошти, а це в основному борги за несплачені аліменти, кредитні зобов’язання підприємців, переводилися в готівку та привласнювалися чиновниками виконавчої служби.

У приміщеннях підрозділів виконавчої служби проведено санкціоновані обшуки та вилучено документацію, зокрема, виконавчі справи, що фігурують у кримінальному провадженні, комп’ютерну техніку, а також банківські картки, які використовувалися у протиправній схемі.

Прокуратура закликає мешканців Житомирщини у разі наявності інформації щодо протиправних дій посадовців виконавчої служби, а також потерпілих від незаконних дій, звертатися до правоохоронних органів.Фото: прокуратура

Тегі: виконавча служба, Житомирська область, прокуратура
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: