Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 04-08-2021    05:34:10
Житомир » Новини » Житомирська область » 2021 » Июнь » 18 » 08:25:16

Центри вакцинації планують відкрити і в інших містах Житомирщини

18-06-2021, 08:25:16 139 Коментарі 0 Читать на русском

Центри вакцинації планують відкрити і в інших містах Житомирщини
Центр масової вакцинації проти COVID-19, створений на базі житомирської школи № 6, продовжуватиме роботу, як мінімум, до 1 вересня. Також наразі розглядається можливість відкриття подібних центрів і в інших містах Житомирщини, передає "Суспільне".
 

"У шостій школі Центр вакцинації працюватиме максимум до 1 вересня, бо коли почнеться навчальний рік, то зрозуміло, що таке сусідство не буде допустимим. Є варіанти відкриття центру вакцинації в інших місцях. Але взагалі, згідно Національного плану вакцинації, до кінця року (2021 року – ред.) більшість дорослого населення України повинна бути щеплена. Аби досягнути цієї мети, треба не знижувати, а навпаки, лише нарощувати темпи вакцинації", – сказав в ефірі "UA: Українське радіо "Житомирська хвиля" очільник відділу департаменту охорони здоров'я Житомирської облдержадміністрації Сергій Березовський.


За інформацією чиновника, наразі в області щеплення від коронавірусу зробили більше пів сотні тисяч жителів: 44 тисячі – вакцинувалися однією дозою, 7 тисяч – вже зробили обидва щеплення.

Наразі керівництво області розглядає можливість відкриття Центрів масової вакцинації і в інших містах Житомирщини.
 

"Так, дійсно, в інших областях відкрилися по кілька центрів. Наприклад, у різних районах великих міст або у різних районах однієї області. Житомирська облдержадміністрація направила листи з пропозиціями відкрити центри у найбільших містах області – таких як Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський. Головам надіслали звернення, щоб вони вивчили це питання і відкрили такі центри для населення своїх громад. Аби за рахунок цього можна було швидко і ефективно вакцинувати людей. Ми сподіваємося, що вони відреагують і знайдуть можливість відкрити подібні центри", – говорить Сергій Березовський і додає: для формування колективного імунітету треба, щоб щеплення зробили хоча б 70 % населення країни. Наразі ж, з його слів, кількість щеплених в Україні складає близько одного мільйона восьмисот тисяч людей.


Житомирський центр вакцинації працюватиме і цими вихідними, 19 та 20 червня. За інформацією офіційного сайту Житомирської міської ради, 18 червня на виконкомі має вирішуватися питання про зміну графіку роботи центру вакцинації. Планується, що 19 та 20 червня Центр масової вакцинації від коронавірусу працюватиме з 8:30 до 19:00 із півгодинною перервою, яка триватиме з 13:45 хвилин до 14:15.

Додамо, що тим, хто приходитиме вакцинуватися, потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код.

Нагадаємо, в перші дні роботи Центру вакцинації у Житомирі щеплення отримали майже 2000 містян.

Тегі: вакцинація, житомирщина, Житомир, коронавірус
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: