Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 04-08-2021    23:06:05
Житомир » Новини » Житомирська область » 2021 » Май » 31 » 11:58:46

Житомирянин забруднив декілька тисяч кв. м землі, створивши незаконний склад хімікатів

31-05-2021, 11:58:46 127 Коментарі 0 Читать на русском

Житомирянин забруднив декілька тисяч кв. м землі, створивши незаконний склад хімікатів
Житомирянин у дворі приватного будинку в Коростенському незаконного зберігав бочки з хімікатами, до того ж зливав зливав вміст ємностей у навколишні землі. За вчинення протиправних дій підприємцю з Житомира вручили підозру. Про це повідомили в обласній прокуратура.
 

"Установлено, що житель міста Житомира тривалий час на території домоволодіння с. Купищі Коростенського району накопичував значну кількість пластикових та металевих ємностей з небезпечними відходами та хімікатами. До того ж, місце для зберігання небезпечної для здоров'я людей та довкілля тари не було облаштоване належним чином, у тому числі й протифільтраційними конструкціями", – йдеться у повідомленні.


За інформацією прокуратури, доя подальшого продажу ємностей, отруйну речовину з них чоловік виливав у відкритий ґрунт поблизу домоволодіння. "Унаслідок цього фактично знищено рослинний покрив на території понад дві тисячі м. кв., а довколишні ґрунти забруднено отруйними хімікатами", – додає прокуратура.

За результатами досліджень, проведених держінспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу, встановлено, що ґрунт та ґрунтові води забруднено щонайменше чотирма хімічними речовинами (амоній, сульфати, фосфор, хлориди). Збитки від незаконної діяльності чоловіка оцінили на суму 1,1 млн грн.

Фото: прокуратура


"Особі повідомлено про підозру у забрудненні земель речовинами, шкідливими для життя, здоров'я людей та довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для життя, здоров'я людей та довкілля (ч.1 ст. 239 КК України)", – повідомила Житомирська обласна прокуратура.

Тегі: прокуратура, хімікати, житомирянин
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: