Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Сб, 31-07-2021    02:10:14
Житомир » Новини » Влада » 2021 » Май » 27 » 18:27:28

Скидання сміття на Житомирщині: облрада просить владу Львова розібратися з проблемою

27-05-2021, 18:27:28 138 Коментарі 0 Читать на русском

Скидання сміття на Житомирщині: облрада просить владу Львова розібратися з проблемою
Житомирська обласна рада звернулася до Львівської облради, ОДА та міськради Львова з через вивезення та самовільне скидання побутових відходів з регіону на території Житомирщини.

Звернення прийнято на сесії облради, повідомляє Укрінформ.
 

«Ми, депутати Житомирської обласної ради, стурбовані ситуацією, яка склалася у Житомирській області щодо несанкціонованого і самовільного розміщення твердих побутових та інших відходів (у тому числі медичних) в не передбачених на те місцях, що має системний характер та має львівське походження», - йдеться у зверненні.


У документі зазначається, що 20-21 березня жителі села Будичани Житомирського району виявили на території непрацюючого цегляного заводу стихійне звалище побутових та інших відходів. Серед сміття виявили й медичні відходи – одноразові халати, маски, рукавички, упаковки від таблеток та медпрепаратів. Помічено також квитанції з міста Львова.

У Житомирській облраді наголошують, що відходи розміщені у водоохоронній зоні річки Будичина, що є притокою річки Тетерів, який формує водосховище для відбору питної води.

Через інцидент надіслані звернення в Житомирську обласну прокуратуру, Головне управління Національної поліції України в Житомирській області, Державну екологічну інспекцію Поліського округу. Крім того, у Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів, МОЗ та Державну екологічну інспекцію спрямовані звернення щодо перевірки закладів охорони здоров’я Львова на дотримання законодавства у сфері поводження з медичними відходами, а також суб’єктів господарювання стосовно дотримання вимог ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами.

Депутати Житомирської облради також просять владу Львова перевірити медичні заклади на предмет належного поводження та зберігання медичних відходів.

Нагадаємо, з села Будичани вивезли 80 тонн львівського сміття.

Тегі: сміття, звалище, львів, облрада
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: