Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пн, 26-07-2021    17:22:16
Житомир » Новини » Армія » 2021 » Май » 21 » 17:48:44

У столиці українського десанту відзначили річницю створення навчального центру ДШВ. ФОТО

21-05-2021, 17:48:44 210 Коментарі 0 Читать на русском

У столиці українського десанту відзначили річницю створення навчального центру ДШВ. ФОТО
21 травня у столиці українського десанту – місті Житомир відбулися урочисті заходи з нагоди 6-ї річниці з дня створення 199 навчального центру Десантно-штурмових військ. Також, з нагоди свята, близько сотні військовослужбовців строкової військової служби урочисто склали «Клятву десантника» Збройних Сил України та вдягнули марунові берети.

Привітати військовослужбовців Навчального центру та строковиків прибули керівники структурних підрозділів Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, командири військових частин ДШВ Житомирського гарнізону, керівники обласної та місцевої влади, духовенство.
 

«Розпочалися святкові заходи із десантування парашутним способом на плац військової частини військовослужбовців школи повітрянодесантної підготовки Навчального центру. Після цього, відбулося урочисте шикування, мітинг та вручення відзнак, грамот, подяк та цінних подарунків кращим військовослужбовцям Навчального центру. Далі, молоді десантники урочисто промовили перед своїми командирами «Клятву десантника» та вдягнули марунові берети – один з основних символів Десантно-штурмових військ та світової спільноти десантників», – інформує Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.


Варто відзначити, що протягом місяця, молоде поповнення під керівництвом досвідчених офіцерів та інструкторів з бойовим досвідом проходили базову загальновійськову підготовку на базі Навчального центру та підпорядкованому йому полігоні ДШВ.

На завершення святкового дійства, відбулося проходження урочистим маршем, показові виступи десантників з елементами рукопашного бою та тактичних епізодів.

Нагадаємо, що на підставі спільної директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗСУ в місті Житомир 21 травня 2015 року на базі військового містечка № 80 «Корбутівка» було розпочато формування 199-го Навчального центру, ще тоді Високомобільних десантних військ ЗС України.

Починаючи з березня 2016 року постійний особовий склад 199-го Навчального центру ДШВ ЗС України бере безпосередню участь в зоні АТО/ООС. Усі викладачі та інструктори 199-го навчального центру ДШВ ЗС України – учасники бойових дій на Сході України, дехто має важкі бойові поранення. У Навчальному центрі ДШВ здійснюється підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації особового складу військових частин та підрозділів Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Фото: ДШВ

Тегі: навчальний центр, ДШВ, Житомир, Десантники
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: