Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 05-08-2021    09:05:07
Житомир » Новини » Влада » 2021 » Март » 9 » 08:55:59 оновлено: 23:38:59

«Скоро всі містяни будуть рватися в село» - Зеленський заявив про запуск нового проєкту

09-03-2021, 23:38:59 6820 Коментарі 0 Читать на русском

«Скоро всі містяни будуть рватися в село» - Зеленський заявив про запуск нового проєкту
Президент Володимир Зеленський пообіцяв змінити життя в українських селах. Про те, що з ініціативи глави держави буде запущений новий проєкт, який посприяє розвитку сіл в Україні, повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Передбачається, що в рамках програми "Нове село" населені пункти в сільській місцевості, будуть реформовані за прикладом подібних зон, вже наявних в Новотроїцькому і Щасті. У селах будуть створені особливі сервісні простори, що мають назву "Центри тяжіння", в яких будуть розміщуватися:
  • медичні центри, 
  • пожежні пункти, 
  • супермаркети, 
  • відділення національної поліції, 
  • аптеки (що працюють за програмою "Доступні ліки"), 
  • відділення поштового зв'язку 
  • Центри надання адміністративних послуг. 

По периметру таких зон будуть розташовані бігові та велодоріжки з сучасним освітленням, розважальні центри, кінозали, дитячі майданчики та спортивні комплекси.
Украинское село. Фото До реалізації цього проєкт залучатимуть представників приватного бізнесу, тому, що такі дії дозволять не витрачати кошти, закладені в Державному бюджеті. Крім облагороджування території сіл, також будуть реалізовані освітні програми, що передбачають оснащення місцевих освітніх установ сучасною комп'ютерною технікою.

Всього ж планується запустити близько 1 000 таких програм по всій Україні. За кожним з проєктів держава закріпить окремого модератора, який проведе конкурси для приватних інвесторів, які побажали взяти участь у реалізації президентської ініціативи "Нове село".

Втім, за словами Володимира Зеленського, в уряді не зупиняться тільки на поліпшенні умов життя в українських селах. У проєкті "Нове село" включили й умови, що допомагають у розвитку тваринництва, що дозволить наситити внутрішній український ринок, і зупинить зростання цін на м'ясо-молочну продукцію.

Тегі: село, зеленський
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: