Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вт, 20-04-2021    13:17:36
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Февраль » 26 » 18:30:49 оновлено: 18:37:25

Компанія «Рудь» на виставці в Дубаї     Реклама  

26-02-2021, 18:37:25 2844 Коментарі 0 Читать на русском

Компанія «Рудь» на виставці в Дубаї

Компанія «Рудь» представила свою продукцію на виставці «Галфуд» (Gulfood) — найвідомішому виставковому заході на Близькому Сході та в африканському регіоні. Захід проходив 21–25 лютого 2021 року в Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати).

Це щорічна виставка виробників і торговців харчовими продуктами та напоями, яка збирає понад 5 тисяч виробників та 100 тисяч відвідувачів із понад 180 країн.

Серед відвідувачів виставки Gulfood — власники супер- і гіпермаркетів, бакалійних магазинів; виробники, імпортери, експортери, дистриб'ютори продуктів і напоїв; готельєри та ресторатори (зокрема ресторанів швидкого харчування); представники державних департаментів, які відповідають за постачання лікарень, госпіталів, цивільних і оборонних об'єктів; транспортні компанії; нічні клуби та готелі. Експозицію доповнила багата ділова програма, що включала переговори, конференції та семінари з найбільш актуальних тем.

ОАЕ зацікавлені в українських продуктах харчування, тож зазвичай є великий інтерес до продукції відомих вітчизняних виробників. З огляду на те, що ринок харчових продуктів Близького Сходу й Африки суттєво імпортозалежний, вітчизняні компанії мають величезні шанси досягти там успіху.

Морозиво компанії «Рудь» представлено в торгових мережах Об’єднаних Арабських Еміратів та інших країн Близького Сходу. Протягом останніх років підприємство успішно збільшує експорт своєї продукції до понад 30 країн світу і є найбільшим експортером морозива в Україні.Тегі: морозиво, Рудь
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0

Інші новини Житомир: