Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вт, 20-04-2021    14:09:13
Житомир » Новини » Суспільство » 2021 » Январь » 25 » 09:21:19 оновлено: 09:26:19

Україна вийшла з локдауну: які обмеження діють з 25 січня

25-01-2021, 09:26:19 523 Коментарі 0 Читать на русском

Україна вийшла з локдауну: які обмеження діють з 25 січня
З 25 січня в Україні перестали діяти посилені карантинні обмеження – вся країна перейшла у «помаранчеву» зону карантину, яка діяла до локдауну.

Знову працюватимуть торгові центри, зали в закладах громадського харчування, магазину одягу та взуття, музеї, театри, кінотеатри.


Що заборонено з 25 січня


Згідно з повідомленням голови уряду Дениса Шмигаля, все ще заборонено перебувати у публічних місцях і на вулиці без документів про особу. 

Також заборонена планова госпіталізація (крім паліативної допомоги, пологів, післяпологової допомоги, лікуванні онкологічних захворювань, третинної допомоги та невідкладної допомоги). 

У закладах освіти заборонено проведення масових заходів за участі учнів більш ніж однієї групи чи класу та з глядачами. 

У розважальних закладах, кафе і ресторанах під забороною банкети, святкові заходи та публічні події. Також не можна розміщувати більше ніж четверо дорослих за одним столиком. Заклади можуть працювати до 23 години, але розплатитися відвідувачі повинні до 22.

Заборонено приймання відвідувачів у музеях і галереях, якщо в залі присутні більше однієї особи на 10 метрів квадратних.

Не можна проводити масові культурні, спортивні заходи, у яких бере участь більш ніж 20 осіб та за неможливості недотримання дистанції у 1,5 м між учасниками.

Кінотеатри та театри можуть працювати із заповненістю до 50% місць.

Спортзали і фітнес-центри можуть працювати за умови одночасного перебування не більш ніж однієї людини на 20 квадратних метрів. 

Заборонено перевезення пасажирів у громадському транспорті в кількості більшій, ніж число місць для сидіння. Усі пасажири і водій повинні носити маски чи респіратори, що закривають і ніс, і рот. Це стосується не тільки транспорту, а й решти публічних місць.

Під забороною проведення дискотек та робота нічних клубів.

Заборонена робота всіх закладів, де немає розмітки про дистанцію в 1,5 метри і працівники якої не забезпечені масками чи респіраторами.

Релігійні заходи можуть проводитися за умови присутності не більше однієї людини на 5 квадратних метрів, на відкритому повітрі можна проводити з дистанцією у 1,5 м.

Із закладів розміщення можуть працювати тільки готелі та санаторії.
Нагадаємо, молодші класи житомирських шкіл повернуться до повноформатного навчання. А ось учні 5-11 класів, як і раніше, будуть вчитися в режимі змішаного навчання.
 

Тегі: локдаун, Україна, карантин
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: