Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 21 Января 2021    02:43:58
Житомир » Новини » Суспільство » 2020 » Ноябрь » 3 » 10:34:52 оновлено: 10:47:52

ТВК визнала недійсними вибори на скандальній дільниці в Житомирській області

03 Ноября 2020, 10:47:52 682 Коментарі 0 Читать на русском

ТВК визнала недійсними вибори на скандальній дільниці в Житомирській області
У Житомирській області на скандальній виборчій дільниці в селі Рудня Іванівська визнали недійсними вибори. Відповідне рішення прийняла Ємільчинська територіальна виборча комісія.

Про це у Facebook повідомив перший заступник голови Житомирської обласної ради, керівник обласного осередку "Радикальної партії Ляшка" Сергій Крамаренко.
 

"Ємільчинська Територіальна виборча комісія, прийняла рішення визнати не дійсними вибори по скандальній виборчій комісії в селі Рудня Іванівська Ємільчинського району. Дякую усім хто боровся за право наших громадян на чесні вибори. Наші найкращі адвокати, колеги з інших партій, безумовно, члени Ємільчинської ТВК, на яких чинився величезний тиск зі сторони фальсифікаторів! Ми усі молодці, і ЗМІ, і громадськість, і пересічні небайдужі громадяни. Однак наша боротьба не закінчена. Тільки коли замовники і виконавці, а також їх покровителі отримають вироки у кримінальній справі - тоді ми зможемо вважати наші права захищеними! Закликаю продовжувати боротьбу!" – написав с соцмережі Крамаренко.

Нагадаємо, на дільниці в Ємільчинському районі була зафіксована рекордна явка - 98% і ознаки фальсифікації голосування. Шість партій звернулися в правоохоронні органи і до міжнародних спостерігачів щодо фальсифікацій на виборчій дільниці №180271 в Ємільчинському районі.

Тегі: Житомирська область, вибори, фальсифікація
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: