Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 26 Октября 2020    01:55:34
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Октябрь » 10 » 19:19:18 оновлено: 19:39:25

Житомирський аеропорт знову опинився в центрі скандалу - «Секретні матеріали»

10 Октября 2020, 19:39:25 3037 Коментарі 0 Читать на русском

Житомирський аеропорт знову опинився в центрі скандалу - «Секретні матеріали»

Житомирський аеропорт так і не почав приймати пасажирів, але вже встиг декілька разів опинитися в центрі скандалу. Ще зовсім нещодавно всі обговорювали вивіску аеропорту, яка була зроблена російською мовою, а вже сьогодні журналісти «Секретних матеріалів» розкрили корупційну схему за участі міського голови Сергія Сухомлина, яка не дозволяє аеропорту приносити прибуток Житомиру.

Житомирський аеропорт припинив свою роботу ще в 90-х рр. Станом на сьогодні він може приймати лише вантажні рейси, і лише вдень. Для того, щоб він відповідав міжнародним стандартам, потрібно лише розширити злітну смугу. Проте землі, що розташовані впритул злітної смуги, мають власників, які не планують здавати свої ділянки.

Власник землі в 20 га Олександр Гончарук навідріз відхиляє ймовірність того, що на його ділянці буде злітна смуга, адже має на неї свої плани:

«Там має бути виробництво дверей, все!».

 

Все почалося три роки тому

Земельна ділянка 20 га мала 10 власників, по 2 га на кожного. За короткий час всі ці власники продали свої частки одній людині — Олександру Гончаруку. Він є директором фірми «Альфа», а от власником акцій цієї фірми, вартість яких дорівнює розміру статутного капіталу, є Сергій Сухомлин. Сума складає всього 106 498,45 грн. Хоча сам міський голова навідріз відхиляє свою причетність до фірми, аргументуючи це тим, що вже понад 5 років не спілкується з Гончаруком.


Житомирский аэропорт снова оказался в центре скандала

  Житомирский аэропорт снова оказался в центре скандалавсі ці власники продали свої частки одній людині


Є й інші ділянки, які знаходяться впритул аеропорту, і там планується побудувати другу посадкову смугу, каже Сергій Сухомлин. Але ще одна земельна ділянка, так званий індустріальний парк, який міська влада у 2017 році передала комунальному підприємству «Центр інвестицій». КП в свою чергу віддало цю землю на 39 років в оренду за смішні гроші в 450 тис грн на рік. Кажуть, що ця земельна оборудка не могла відбутися без участі Ігоря Гундича, колишнього голови Житомирської ОДА, який сьогодні в одній політичній командії з Сергієм Сухомлиним.

І поки міський голова демонструє житомирянам навички пілотування, містяни вірять, що зовсім скоро аеропорт почне працювати і приносити прибуток Житомиру.
 


Тегі: Сухомлин, Скандал, Житомир, аеропорт, корупція
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: