Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 26 Октября 2020    00:59:53
Житомир » Новини » Кримінал » 2020 » Сентябрь » 25 » 17:33:19 оновлено: 17:45:19

Експрацівники житомирської міграційної служби спільно з киянами «штампували» фальшиві документи. ФОТО

25 Сентября 2020, 17:45:19 519 Коментарі 1 Читать на русском

Експрацівники житомирської міграційної служби спільно з киянами «штампували» фальшиві документи. ФОТО
Служба безпеки України викрила та припинила протиправну діяльність міжрегіональної групи, що підробляла документи державного зразка. До групи входили двоє мешканців Житомирщини – колишні працівники міграційної служби.
 

"Оперативники спецслужби встановили, що до складу групи входило двоє жителів Київської області, які виготовляли "липові" документи. Двоє мешканців Житомирщини, колишніх працівників міграційної служби відповідали за роботу з "клієнтами". Для виготовлення фальшивих документів ділки облаштували два цехи у приватних будинках у невеликих селищах міського типу на Київщині", – інформує СБУ.


На замовлення ділки робили, зокрема, паспорти, водійські та службові посвідчення, посвідчення учасника бойових дій, дипломи про вищу освіту, технічні паспорти, акти на право власності на землю. Щомісяця вони "обслуговували" до півсотні клієнтів, в тому числі іноземців.

За даними спецслужби, вартість фальшивих документів варіювала залежно від його виду, максимальну ціну зловмисники встановили на "повний пакет" – $10 тисяч. Паспорт громадянина України коштував 1500 американських доларів, ID-картка – вдвічі дорожче.
 

"Під час проведення п’яти санкціонованих обшуків за адресами проживання фігурантів та у цехах правоохоронці вилучили 30 готових документів, зокрема паспорти громадян України та майже 700 бланків для виготовлення нових фальшивок. У ході слідчих дій також виявлено голографічні захисні елементи, підроблені штампи та печатки українських держустанов, комп’ютерну техніку і флеш-носії зі зразками документів та інформацією про "клієнтів", техніку для підробки документів. Вилучені докази направлено на криміналістичну експертизу. Триває досудове розслідування за ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 190, ч. 2 ст. 199, ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України", – повідомила спецслужба.


ФОТО: СБУ

Тегі: Документи, СБУ, підробка
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 1
EllanKostenkov
1 ya Ellan Kostenkov (EllanKostenkov)   • 00:02:04, 26 Сентября 2020 [Материал]
0

Разнообрась свою сексуальную жизнь, уже через 5 минут она тебе даст и такое будет вытворять что ты никогда не забудешь, поверьте мне это стоит попробовать, а вычитал здесь ==---- https://bit.vodka/coos
avatar

Інші новини Житомир: