Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 06 Марта 2021    13:34:50
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Сентябрь » 22 » 14:41:44 оновлено: 15:15:44

Будівництво бізнес-центру на Київській: в будинках навколо продовжують утворюватись тріщини. ВІДЕО

22 Сентября 2020, 15:15:44 972 Коментарі 0 Читать на русском

Будівництво бізнес-центру на Київській: в будинках навколо продовжують утворюватись тріщини. ВІДЕО
У Житомирі по вулиці Київській, 50 триває будівництво бізнес-центру. Тим часом жителі навколишніх будинків б'ють на сполох і говорять, що в їх оселях з'являються тріщини.

На спільній зустрічі жителів, представників забудовника та влади було вирішено провести додаткову експертизу будинків, передає "Суспільне Житомир".

Будівництво бізнес-центру на Київській, 50 розпочалося два роки тому. За словами жительки будинку Людмили Кошури, відтоді в оселях людей, які проживають у сусідньому домі, та у під’їздах будівель руйнуються стіни і підлога.
 

"Тут дуже близько ґрунтові води. Хіба забудовник цього не знав? Чи представники влади не знали? Ми вже скільки боремося, а добитися нічого не можемо", – говорить житомирянка.


Проти цього будівництва люди виступали вже кілька разів. 18 вересня вони написали звернення і знову пішли з ним до Житомирської міськради.

Житомирянка Оксана Моргунова проживає у житловому будинку поруч із територією, де споруджують бізнес-центр. На зустріч до міської ради жінка прийшла із немовлям. Каже, що через будівництво, яке, за її словами, триває попри рішення суду, в її оселі потріскалася стеля.

У департаменті містобудування та землеустрою зазначають, що деформації у квартирах могли виникнути через неправильно виконаний проєкт будівництва.
 

"Якщо проєктант помилився, то ми маємо це перевірити і виправити. Я, як фахівець, який знається на будівельних моментах, розумію, що, може, палі треба було по-іншому забивати, ґрунт виймати і заливати каркас та бетон, а не вдавлювати. А якщо вдавили, то треба думати, куди землю дівати. А то вона почала сунутися і тиснути на фундамент сусіднього дому. Можливо. Я не знаю. Треба перевірити. Десь є помилка, і потрібно її виявити та усунути", – говорить директор департаменту Ігор Блажиєвський.


Компанія, яка будує бізнес-центр, готова провести додаткову незалежну експертизу. Представник забудовника Олександр Волчелюк розповів, що вони самі запропонували провести цю експертизу. І оскільки прозвучали сумніви щодо можливої незаангажованості фахівців, то компанія погодилася, щоб експертів для цієї справи відшукали самі жителі будинку.
 

Тегі: Житомир, будівництво, бізнес-центр, будинки
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Новости партнеров

Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: