Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 18 Сентября 2020    13:44:45
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Сентябрь » 7 » 08:30:35 оновлено: 08:31:35

В Україні оновили зони карантину: куди потрапив Житомир

07 Сентября 2020, 08:31:35 2893 Коментарі 0 Читать на русском

В Україні оновили зони карантину: куди потрапив Житомир
В Україні сьогодні, 7 вересня, набув чинності новий розподіл країни на карантинні зони. Це передбачено рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 3 вересня.

Зони впливають на карантинні правила у регіоні. Найсуворіші обмеження у червоній зоні, найслабші - у зеленій.
 

Карантинні зони на Житомирщині з 7 вересня


У червоній зоні наразі немає жодного міста чи району.

У помаранчевій зоні: міста Бердичів та Коростень, Бердичівський, Житомирський, Коростенський, Лугинський та Попільнянський райони.

У жовтій зоні: міста Житомир і Малин, Андрушівський, Брусилівський, Емільчинський, Овруцький, Пулинський, Романівський і Хорошівський райони.

У зеленій зоні решта населених пунктів та районів.


 

Що за зони?


В Україні з 3 серпня набув чинності поділ країни на чотири зони за рівнем поширення коронавірусу: на зелену, жовту, помаранчеву та червону зону.

У зеленій зоні діють правила, встановлені по всій країні – носіння маски у громадських місцях, соціальна дистанція, використання антисептика; проведення масових заходів з не більше як 1 особою на 5 кв. м.; заповненість кінотеатрів і театрів не більше, ніж на 50%; перевезення пасажирів у громадському транспорті лише на сидячих місцях.

У жовтій зоні до попередніх обмежень додаються обмеження на відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди літнього віку.  

Помаранчева зона – до згаданих обмежень додають припинення діяльності закладів розміщення, крім готелів, обмеження діяльності розважальних закладів і закладів харчування у нічний час, діяльності спортзалів, фітнес-залів, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а також обмеження для масових заходів – 1 людина на 20 кв м і не більше 100 осіб.

Червона зона – це заборона роботи громадського транспорту, відвідування закладів освіти, закриття ресторанів, ТРЦ тощо.


Тэги: карантин, зони, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: