Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 21 Сентября 2020    03:05:54
Житомир » Новини » Суспільство » 2020 » Август » 21 » 17:07:46 оновлено: 17:13:43

З Днем народження, наша Незалежна Україно   PR  

21 Августа 2020, 17:13:43 127 Коментарі 0 Читать на русском

З Днем народження, наша Незалежна Україно
Вітаємо, Тобі вже 29, Україно. 29 років твого самостійного життя! Ми були свідками народження і всі ці роки були поряд з тобою. Ми переживаємо разом наші найщасливіші та найболючіші моменти життя. Нам є про що згадати. 

Ти завжди прагнула самостійно приймати рішення і не залежати ні від кого. Боролася за таку можливість усе своє життя. Ти втомилася від ідеологічних суперечок, політичного пустослів‘я, лицемірства та корупції. Ми бачимо, як тебе намагаються розірвати на шматки. І ми усім серцем хочемо допомогти тобі перезавантажитися, встати з колін та самостійно вирішувати свою долю! Знаємо, що це важко, що ти вже зневірилася… Але потрібно рухатися вперед. Так, рухатися! Не стояти! Якщо ти зупинишся – загинеш! 

Ми готові пройти цей шлях з тобою! Пліч-о-пліч. Не зважаючи ні на що. Корупція, розкрадання бюджетних коштів, несплата податків, збагачення чиновників і депутатів, бюрократизм, зневага політиків до інтересів звичайної людини - це наші спільні вороги. І у нас є план як їх подолати. Головне – робити це разом.

Ти – те найголовніше, що надихає нас служити нашому народу вірою і правдою.

З Днем народження, наша Незалежна Україно!

Житомирський обласний осередок політичної партії "Слуга народу"


 

Тэги: День Незалежності
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar