Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 27 Сентября 2020    06:46:51
Житомир » Новини » Суспільство » 2020 » Август » 11 » 16:59:16 оновлено: 17:16:16

Випускник Житомирського військового інституту виборов медаль у онлайн-змаганнях з бігу

11 Августа 2020, 17:16:16 345 Коментарі 0 Читать на русском

Випускник Житомирського військового інституту виборов медаль у онлайн-змаганнях з бігу
Учасник національної збірної України «Ігор нескорених» Максим Єрмохін виборов срібну медаль у онлайн-змаганнях з бігу Virtual 1km Running competition.

З часом 3 хвилини 19 секунд він здобув почесне ІІ місце в категорії ІТ1.

Варто додати, що Максим Єрмохін – випускник Житомирського військового інституту. У 2018 році під час виконання завдання на передовій у Донецькій області чоловік втратив ногу.

Спортом Максим вирішив займатися буквально одразу ж після поранення. Згодом він потрапив до складу Національної збірної України «Ігор Нескорених». У змаганнях беруть участь ветерани та чинні військовослужбовці, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки в зоні бойових дій.Онлайн забіг – змагання з бігу, але відбувається віддалено і може бути одночасно у різних куточках України. Коли в класичних змаганнях це визначений час, дата й місце старту та фінішу, то в онлайн усе простіше. Маршрут обирає бігун самостійно. Найважливіше пробігти дистанцію, на яку зареєструвався спортсмен та надіслати підтвердження пробіжки організаторам.


Тэги: ігри нескорених, військовий, біг
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: