Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 08 Августа 2020    00:51:51
Житомир » Новини » Суспільство » 2020 » Июль » 20 » 20:38:17 оновлено: 21:23:24

Пропиває гроші та б`є матір 5-ти дітей: у Житомирі сусіди скаржаться на чоловіка. ВІДЕО

20 Июля 2020, 21:23:24 4494 Коментарі 0 Читать на русском

Пропиває гроші та б`є матір 5-ти дітей: у Житомирі сусіди скаржаться на чоловіка. ВІДЕО
Пропиває гроші, що держава виділяє на п`ятьох малолітніх дітей та б'є їхню матір - свою співмешканку. Таке сусіди розповідають про чоловіка, якого днями зафільмували на вулиці в Житомирі - п'янезним, із малою дитиною. До складної родини викликали правоохоронців та соцпрацівників. Спробувала збагнути непрості стосунки багатодітної матері та її співмешканця й ТСН.

У Житомирі однією із вулиць днями йшов п'яний чоловік, який через високий вміст алкоголю в організмі то падав, то намагався піднятися і продовжити свій рух. До того ж, батько ще тримав маленького сина на плечах.

Зі слів сусідів, усі виділені державою гроші на п'ятьох дітей чоловік витрачає на випивку, а від його побоїв регулярно потерпає матір малюків.

Жінка, яка побачила посеред вулиці п'яного чоловіка з дитиною і зняла інцидент на відео, розповідає, що змушена була оприлюднити кадри в фейсбук, аби убезпечити інших дітей. Каже, що звернення до поліції та соцслужб результату не дають.

"Писали до поліції і до соцслужби заяви, ізолювати його або посадити", - каже пані Марина.

Пані Катерина, інша сусідка багатодітної родини, каже, що неодноразово звертались у соціальні служби. Але ті, нібито після перевірки заявили, що порушень не виявили.

Журналістку зустріла 29-річна багатодітна матір, яка виховує п'ятьох дітей. Старшій дитині вісім років, найменшій - лише три тижні. Жінка переконує, що алкоголь не вживає і піклується про малюків.

Молода матір Алла зізнається, що пиячить її співмешканець, із яким у неї двоє спільних дітей. Через його згубну звичку в їхній родині й виникають скандали.

"Б'ється, кричить на дітей", - каже жінка.

Алла розповідає, що співмешканця, якого бачили на вулиці з дитиною, вигнала зранку. бо він знову її бив.

Чоловік телефоном підтверджує, що того дня випивав із друзями на природі.

"Ми відпочили на природі, я не в гуртожитку пив. Я один день відпочити не маю права? Я вже місяць не пиячу, місяць, ходжу на роботу", - каже Володимир.

До родини через інцидент повторно прийшли соцпрацівники. За результатами перевірки заявляють, що діти доглянуті і вони не сидять без їжі.

"Ми бачимо, що харчові продукти є. Щодо насилля, з ним було проведено роботу, його попереджено (чоловіка - ред.)", - каже Оксана Терешко, фахівчиня із соціальної роботи Житомирської міськради.

До родини також навідалися й інспектори поліції. На багатодітну матір поліція склала адмінпротокол. За невиконання батьківських обов'язків жінці доведеться сплатити штраф від семисот п'ятдесяти гривень.

"Дитячі гроші він проїдати не буде. За свідків попереджаю: або ви співмешканця обираєте, або дітей. Він для дітей ніхто, питання буде тільки з вас", - наголошує інспектор.

Зі співмешканцем і соцслужби, і поліція обіцяють провести профілактичні бесіди. 
 
 
 

Тэги: багатодітна родина, діти, алкоголь, поліція, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: