Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 10 Августа 2020    04:54:19
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Июль » 3 » 10:57:35 оновлено: 11:00:35

Водоканал нагадує про відключення і закликає житомирян завчасно зробити запас води

03 Июля 2020, 11:00:35 1221 Коментарі 0 Читать на русском

Водоканал нагадує про відключення і закликає житомирян завчасно зробити запас води
4-5 липня на водопровідній насосній станції Житомира проведуть комплексну модернізацію, встановивши на нове обладнання. Для проведення цих робіт буде призупинено водопостачання міста: з 4 липня 00:01 до 5 липня 12:00.

Про це нагадує комунальне підприємство "Житомирводоканал".
 

"Просимо із розумінням поставитися до ситуації: ми продовжуємо реконструкцію водопровідних очисних споруд, що дозволить нам попрощатися з радянським устаткуванням та технологіями, замінивши їх на сучасне обладнання та європейські технології. Технічний та будівельний стан павільйонів незадовільний. Необхідність їх реконструкції та технічного переоснащення пояснюється фізичною зношеністю об’єктів", – зазначає КП.


Житомирянам радять зробити запас води на дві доби, а мешканців верхніх поверхів закликають не чекати вечора, а набрати воду заздалегідь

"Ввечері унаслідок того, що саме у цей час доби усі мешканці будинку одночасно розпочинають наповнювати ємності водою, тиск її подачі знизиться", – пояснює водоканал.

До закладів соціальної сфери буде здійснено підвіз води.

Як повідомляв "Журнал Житомира", напередодні відключення води міський голова Житомира закликав житомирян набратися терпіння.

Тэги: Житомир, Ремонт, вода, водоканал
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: