Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понеділок, 25 Травня 2020    01:46:42
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Травень » 22 » 15:54:49 оновлено: 16:17:49

Стала відома дата відкриття дитячих садочків у Житомирі

22 Травня 2020, 16:17:49 774 Коментарі 0 Читать на русском

Стала відома дата відкриття дитячих садочків у Житомирі
У Житомирі з середи, 27 травня, відкриються заклади дошкільної освіти. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету.  

У мерії наголошують, що в закладах дошкільної освіти буде організовано безпечне освітнє середовище з дотриманням санітарних та протиепідемічних норм. 

Для цього дитячі садочки будуть забезпечені всім необхідним: паперовими рушниками, термометрами, дезінфекторами, килимками для дезінфекції  взуття та ін.

Прийом в ДНЗ здійснюватиметься з обов’язковим проведенням термометрії та візуального огляду дітей, а також з пред’явленням довідки від лікаря у випадку, якщо дитина перехворіла на коронавірусну інфекцію чи інше інфекційне захворювання.

Працівники харчоблоків та медичні працівники закладів дошкільної освіти пройдуть експрес-тестування на COVID-19.
 

«Згідно з опитуванням житомирян, групи не будуть перевантаженими. Однак ми повинні розуміти: якщо будуть випадки захворювання, вживатимуться заходи щодо обмеження чи закриття дошкільних закладів. Ми не можемо ризикувати здоров’ям дітей», - зазначив міський голова Сергій Сухомлин.


Нагадаємо, дитячі садочки були зачинені в Житомирі з 12 березня. Раніше заступниця міського голови радила батькам вести дітей в садочки лише за критичної необхідності.

Тэги: діти, Житомир, садочки, Карантин
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ

Інші новини Житомир:

Коменатрів: 0
avatar