Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понеділок, 25 Травня 2020    01:13:49
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Травень » 13 » 18:01:58

Через масштабні ремонтні роботи в Житомирі на добу відключать воду

13 Травня 2020, 18:01:58 2725 Коментарі 0 Читать на русском

Через масштабні ремонтні роботи в Житомирі на добу відключать воду
У Житомирі продовжують роботи з заміни дюкерних переходів під річкою Тетерів. Впродовж останніх кількох тижнів співробітники компанії-підрядника виконали заміну одного з двох трубопроводів поблизу монумента Слави.

Наприкінці травня в Житомирі на добу вимкнуть водопостачання, щоб провести ремонтні роботи одразу за кількома напрямками. передає Житомир інфо.
 

«У нас розпочались роботи по реконструкції очисних споруд води. На об’єкті очисних споруд води у нас знаходиться насосна станція другого підйому, яка живить водою місто, і яка також має бути повністю реконструйована разом з усіма трубопроводами. І для того, щоб робити реконструкцію цієї насосної станції, необхідна буде зупинка міста. Також будуть проходити роботи по вулиці Чуднівській. Основна магістральна ділянка повертає з Чуднівської на монумент Слави. В місці цього повороту будуть проводитись роботи по спорудженню камери та встановлення засувок. Після цього будуть, можливо, продовжуватися роботи по санації цієї важливої ділянки. Ну і безпосередньо 29 травня будуть проводитись ті роботи, які були заплановані до оголошення карантину, які ми заморозили. Ви, напевно, пам’ятаєте, що ми відкрили багато камер на проїжджій частині. Зараз вони просто засипані гравієм та щебнем. Ми будемо їх відкривати і робити також свої роботи. Тобто, буде три таких великих проєкти в одному», – розповідає директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін.


Воду вимикатимуть орієнтовно на добу, але сподіваються закінчити роботи значно швидше.

«Ми не будемо робити зупинки на дві доби, як це було раніше. Ми відпрацювали наші заходи таким чином, що нам зараз дводобові зупинки не потрібні. Це може бути лише за умов інциденту, коли нам щось не вдалось зробити. Але, дай Боже, щоб такі інциденти не повторювались, як це було минулої весни. Зупинка розпочнеться 28 травня, о 23:00 ми почнемо зупиняти водопостачання. І о 23:00 год. 29 травня, або ж навіть раніше, розпочнеться відновлення водопостачання в усьому місті», – каже Нікітін.

Як повідомлялося, 12 березня КП «Житомирводоканал» планував замінити на вулицях міста 8 засувок і на час ремонту перекрити водопостачання.

Тэги: Житомир, відключення води, водоканал, вода
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ

Інші новини Житомир:

Коменатрів: 0
avatar