Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понеділок, 25 Травня 2020    01:04:39
Житомир » Новини » Кримінал » 2020 » Травень » 4 » 10:40:14 оновлено: 11:04:14

Житомирянин перейшов на бік ворога. СБУ звинувачує в держзраді колишнього офіцера космічного агентства

04 Травня 2020, 11:04:14 1143 Коментарі 0 Читать на русском

Житомирянин перейшов на бік ворога. СБУ звинувачує в держзраді колишнього офіцера космічного агентства
Слідчі Служби безпеки України заочно повідомили про підозру колишньому офіцеру ЗСУ з Житомира, який у 2014 році зрадив військову присягу та перейшов на бік окупантів.

Як зазначають у спецслужбі, досудовим слідством встановлено, що мешканець Житомира у 1999 році закінчив один із вітчизняних вишів, що готує фахівців у галузі наземного та бортового військового зв’язку. Після навчання офіцер продовжив службу у Національному космічному агентстві України.
 

"У 2012 році його було призначено на посаду в Національному центрі управління та випробування космічних засобів у Євпаторії. У межах виконання посадових обов`язків він мав безпосередній доступ до відомостей, які мають важливе оборонне та економічне значення, зокрема до новітніх дослідно-конструкторських і проектних розробок у галузі дослідження космічного простору", – інформує пресцентр СБУ. 

 

Після інтервенції Росії у 2014 році офіцер перейшов на бік ворога, а згодом набув російське громадянство і вступив до військ повітряно-космічної оборони країни-агресора.

"Слідчі та кіберфахівці СБУ зібрали вичерпну доказову базу вчинення офіцером злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Наказом міністра оборони України зрадника позбавлено офіцерського звання", – додає спецслужба.

Нагадаємо, столичний суд визнав винним у державній зраді і створенні терористичної групи житомирянина, полковника ЗСУ Івана Без'язикова.


Тэги: Житомир, Зрада, СБУ, зрадник
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ

Інші новини Житомир:

Коменатрів: 0
avatar