Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четвер, 28 Травня 2020    18:58:22
Житомир » Новини » Суспільство » 2020 » Квітень » 2 » 08:14:11 оновлено: 08:36:11

«Не дай бог комусь таке пережити»: дружина хворого на коронавірус розповіла про лікування чоловіка. ВІДЕО

02 Квітня 2020, 08:36:11 109678 Коментарі 0 Читать на русском

«Не дай бог комусь таке пережити»: дружина хворого на коронавірус розповіла про лікування чоловіка. ВІДЕО
До 5 тисяч гривень на день із власної кишені - на лікування хворого на коронавірус. Таку цифру озвучила дружина 49-річного чоловіка з Бердичева, який захворів на COVID-19, йдеться у сюжеті ТСН.

З його дружиною Ольгою журналісти спілкувалися через відеозвязок. Наразі відомо, що жінка також інфікувалася коронавірусом.
 

"Не дай бог комусь таке пережити. Він говорити не може, йому важко, він починає задихатися. Якщо чую його голос, в мене вже добрий день", - каже дружина хворого Ольга Лукашенко.


Припускає, недугу чоловік привіз з Бориспільського аеропорту, куди підвозив знайомого. Коли температура піднялася, одразу звернувся до сімейного лікаря. Оскільки не контактував з тими, хто був за кордоном, тести йому зробили лише за кілька днів - у лікарні. Після цього 12 медиків ізолювали, а родині пацієнта видали перелік усього необхідного.
 
 

"Антибіотики дорогі. Це дуже велика доза. У мене є всі чеки з лікарні. Я придбала лікування повністю до рукавичок, шприців, крапельниць, мені ні копійки не виділили", - каже жінка.


У лікарні кажуть, що забезпечують хворих медикаментами за можливістю. Хворий у важкому стані щодня потребує антибіотиків на півтори тисячі гривень. Лікарня дати їх чоловіку не може, оскільки ці медикаменти не входять до переліку безкоштовних препаратів, які гарантує держава.
 

"Є перелік затверджений Кабміном. Ці карбапенеми у перелік не входять. Потрібно проводити тендера. Напряму навіть, якщо у нас є кошти, ми їх не можемо взяти. Вони не входять до переліку, а це порушення чинного законодавства", - каже заступник головного лікаря Бердичівської міської лікарні Олександр Самолюк.


Родина вже заборгувала родичам і знайомим понад десять тисяч гривень. Утім, стан чоловіка лишається важким. Тож за що його лікувати далі дружина не знає. 

"Куди я не дзвонила, куди не добивалась і до депутата, мені ніхто не запропонував жодної допомоги", - каже дружина хворого.

Рятують родичі і сусіди. Вони не лише позичають гроші, а й самі купують препарати і відносять їх до лікарні.

Тэги: коронавірус, Бердичів, лікування
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ

Інші новини Житомир:

Коменатрів: 0
avatar