Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 02 Июля 2020    09:43:36
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Март » 16 » 14:14:47 оновлено: 14:30:47

Мерія показала, як у Житомирі проводять дезінфекцію громадського транспорту. ВІДЕО

16 Марта 2020, 14:30:47 424 Коментарі 0 Читать на русском

Мерія показала, як у Житомирі проводять дезінфекцію громадського транспорту. ВІДЕО
У Житомирському трамвайно-тролейбусному управлінні щоденно дезінфікують міський громадський транспорт. Санітарну чистку та дезінфекцію тролейбусів, трамваїв та автобусів проводять вночі, перед тим як вони вийдуть на лінію, передає міська рада.

Така дезінфекція здійснюється з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19.
 

«Процедура прибирання транспортного засобу передбачає мийку ззовні та прибирання салону  всередині, а саме мийку вікон, стелі, поручнів, підлоги. Салон також обробляють спеціальним дезінфікуючим розчином. Крім того, двічі на день на кінцевих зупинках громадського транспорту протирають поручні на вхідних дверях та в салоні. Рухомий склад дезінфікують в нічний час в депо, перед тим  як транспорт зранку вийде на лінію. У період між змінами, під час заїзду транспорту на технічний огляд, провітрюється салон транспортного засобу. Ми посилили роботу з дезінфекції салонів у зв’язку з підвищенням ризику розповсюдження інфекції», - розповідає заступник міського голови Олександр Шевчук.


Під час процедури очищення використовують дезінфікуючі засоби тривалої дії, які не містять хлору і є безпечним для пасажирів. Щодня на базі комунального підприємства ТТУ дезінфекцію проходять близько 80 одиниць тролейбусів, 12 трамваїв та 17 автобусів, які виїжджають на маршрути міста.

Міська рада запевняє, що приватні перевізники також закуповують дезінфікуючі засоби та забезпечують проведення дезінфекції салонів автобусів. 
 

Тэги: Житомир, дезінфекція, громадський транспорт
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: