Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 08 Июля 2020    02:05:23
Житомир » Новини » Наука/Освіта » 2020 » Март » 4 » 12:27:41 оновлено: 12:40:41

ПНУ: Житомирський національний агроекологічний університет змінив назву

04 Марта 2020, 12:40:41 666 Коментарі 0 Читать на русском

ПНУ: Житомирський національний агроекологічний університет змінив назву
Житомирський національний агроекологічний університет відтепер має назву Поліський національний університет. Про це в соцмережі повідомив ректор університету Олег Скидан.

"Житомирський національний агроекологічний університет перейменовано у Поліський національний університет !!! Вітаю колектив та студентів з високим визнанням наших спільних досягнень!!! Велика вдячність усім, хто підтримав університет на нашому шляху до нових здобутків на благо України!!!", – написав 4 березня ректор ПНУ.

Як повідомлялося, головною причиною перейменування закладу, на думку ректора, є внесення змін до закону "Про вищу освіту", який трактує нові вимоги для науково-педагогічних працівників і встановлення мінімального ліміту цін на навчання.

Каталізатором цього перейменування стала зміна специфіки класичних і регіональних вищих навчальних закладів. Йдеться про виділення кількості бюджетних місць навчальним закладам, адже коли Міністерство освіти призначає ліміти, в першу чергу звертає увагу на регіональну приналежність закладу і напрямки спеціалізації.

ЖНАЕУ потрапив під ці категорії, так як "агроекологічний" не є класичним вузом. Після зміни назви зникла прив'язка до конкретного регіону, а різновиди спеціальностей в університеті дозволяють випускати не тільки фахівців екологічного спрямування, а й багатьох інших.

Нагадаємо, в квітні 2019 року Житомирський державний технологічний університет перейменували в Державний університет "Житомирська політехніка".

Тэги: Житомир, ПНУ, агроуніверситет, перейменування
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: