Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 09 Июля 2020    23:24:57
Житомир » Новини » Влада » 2020 » Февраль » 20 » 15:01:40 оновлено: 15:13:40

Сухомлин терміново скликає позачергову сесію. Головне питання – міська лікарня №2

20 Февраля 2020, 15:13:40 490 Коментарі 0 Читать на русском

Сухомлин терміново скликає позачергову сесію. Головне питання – міська лікарня №2
Міський голова Житомира Сергій Сухомлин скликав позачергову сесію міської ради з приводу ситуації, що склалася навколо міської лікарні №2. Про це мер міста заявив на своїй сторінці в Facebook.

"Терміново збираю позачергову сесію по питанню Лікарні №2 ім. В.П. Павлусенка. Будемо звертатися до Кабінет Міністрів України, Міністерство охорони здоров'я України, Житомирська ОДА та народних депутатів Кузьміних Сергій і Ігор Герасименко щодо перегляду переліку опорних закладів охорони здоров‘я у Житомирському госпітальному окрузі", - повідомив Сухомлин.

За його словами, навколишні ОТГ та сільські ради готові надати свої звернення.
 

"Лікарня №2 дуже важлива для нас. Вона чудово оснащена, ми плануємо її розвивати і надалі. Тож на сесії пропонуватиму депутатам виділити кошти на придбання сучасного ангіографа. Сподіваюся, нас почують", - заявив міський голова Житомира.


Як повідомляв "Журнал Житомира", Житомирська міська лікарня №2 імені Павлусенка, незважаючи на друге місце у рейтингу USAID, не потрапила до переліку опорних лікарень району. Міськлікарню закривати не збираються, але можуть позбавити деяких функцій.

Тэги: Сухомлин, лікарня, сесія, міськрада
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: