Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 22 Сентября 2020    11:23:36
Житомир » Новини » Житомирська область » 2020 » Февраль » 20 » 10:58:26 оновлено: 11:35:26

У Житомирській області прагнуть популяризувати сільський туризм

20 Февраля 2020, 11:35:26 1701 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирській області прагнуть популяризувати сільський туризм
У Житомирській області хочуть розвивати сільський зелений туризм. Наразі його потенціал використовують лише на 5-10%. Про це сайту Укрінформ розповіла представниця Спілки сільського зеленого туризму України в Житомирській області Інна Величко.

«Потенціал сільського зеленого туризму на Житомирщині наразі використовується на 5-10%. В області є близько 30 зареєстрованих зелених садиб. Найбільша кількість із них зосереджені в Бердичівському, Коростишівському та Житомирському районах», – повідомила Величко.

За її словами, для розвитку зеленого туризму потрібно інвестувати в розвиток інфраструктури на селі та популяризувати цікаві об’єкти в сільській місцевості.

Співрозмовниця зазначила, що люди в селі доволі часто не наважуються на відкриття садиби через чималу кількість ризиків. Відтак, важливою є підтримка місцевої влади й не тільки фінансова, а й юридична.
 

«Житомирщина визначила одним зі своїх пріоритетів розвиток внутрішнього туризму, що прописано в різних перспективних планах. Тому цього року працюватимемо над втіленням у життя цікавих проєктів», – додала Величко.


Вона зауважила, що представники різних громад області ознайомилися з розвитком зеленого туризму в Тетерівській ОТГ, а найближчим часом відвідають Станишівську і Глибочицьку ОТГ.

Нагадаємо, 23 січня в облдержадміністрації провели офіційну презентацію туристичного логотипу Житомирщини. Логотип має вигляд щасливого, усміхненого обличчя, яке складається з латинських букв ZT.

Тэги: туризм, Житомирська область
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: