Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 29 Сентября 2020    02:43:02
Житомир » Новини » Житомирська область » 2020 » Февраль » 10 » 11:32:31 оновлено: 11:33:47

Прокуратура вимагає скасувати тендер: містечко на Житомирщині залишиться без басейну?

10 Февраля 2020, 11:33:47 633 Коментарі 0 Читать на русском

Прокуратура вимагає скасувати тендер: містечко на Житомирщині залишиться без басейну?
Прокуратура Житомирської області вимагає розірвати договір на будівництво басейну загальною вартістю майже 55 млн грн. Мова йде про будівництво басейну у смт Романів.

Як повідомляв "Журнал Житомира", тендер на будівництво оголосили 14 грудня 2018 року, а вже 9 січня 2019 року визначили переможця. Проте, за інформацією прокуратури, договір на проведення робіт було укладено з порушеннями.
 

"Установлено, що процедура закупівлі проведена без погодження із Романівською районною радою, яка є засновником спортивної школи. Зокрема, сесією Романівської районної ради від 03.11.2017 відмовлено КУ "Романівська дитячо-юнацька спортивна школа" у наданні дозволу виступити замовником будівництва. Крім того, комунальною установою визнано переможцем торгів на закупівлю робіт "Будівництво та облаштування фізкультурно-оздоровчого комплексу "Плавальний басейн" товариство, пропозиції якого не відповідали тендерній документації замовника", - інформує прокуратура Житомирської області.


У відомстві додають, що такими діями порушені вимоги Закону України "Про публічні закупівлі". На виявлені порушення заявлено позов, який наразі перебуває на розгляді у Господарському суді Житомирської області.

Тэги: прокуратура, басейн, романов, тендер
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: