Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 07 Июля 2020    22:11:22
Житомир » Новини » Влада » 2020 » Январь » 20 » 17:57:14 оновлено: 18:12:14

Міністр у справах ветеранів і тимчасово окупованих територій відвідала Житомир. ФОТО

20 Января 2020, 18:12:14 450 Коментарі 0 Читать на русском

Міністр у справах ветеранів і тимчасово окупованих територій відвідала Житомир. ФОТО
Сьогодні, 20 січня, в Житомирі з робочим візитом перебував міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда.

За інформацією Житомирської ОДА, спершу урядовець вшанувала пам’ять загиблих учасників АТО/ООС на Смолянському військовому кладовищі у Житомирі. Там знаходиться 39 могил померлих внаслідок поранень Героїв Житомирської області. Серед них тут поховані п’ять «кіборгів» – захисників Донецького аеропорту.
 

«Сьогодні на Житомирщині з робочою поїздкою. І почали з правильних речей – вшанування пам’яті воїнів. Адже Житомирська область надала найбільшу кількість демобілізованих. Поспілкувалися із родинами загиблих, саме так розумієш весь спектр проблем, який турбує людей», – зазначила Оксана Коляда.


Згодом міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій провела зустріч з керівництвом області та учасниками АТО/ООС, ветеранами військових конфліктів. Під час зустрічі Коляда заявила, що міністрество планує зосереджувати зусилля на розвитку військового шпиталю в Бердичеві.

«Буду зосереджувати свої зусилля на розвитку Бердичівського шпиталю. Це буде один із військових шпиталів, який буде отримувати оплату за медичні послуги та увійде до другої хвилі реформи охорони здоров’я», – зазначила Оксана Коляда.
Тэги: Житомир, робочий візит, міністр
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: