Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 14 Августа 2020    23:55:38
Житомир » Новини » Політика » 2020 » Январь » 17 » 10:40:48 оновлено: 10:49:48

Прем'єр-міністр України Гончарук подав у відставку

17 Января 2020, 10:49:48 1374 Коментарі 0 Читать на русском

Прем'єр-міністр України Гончарук подав у відставку
Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку. Про це йдеться в його заяві, оприлюдненій вранці 17 січня у Facebook.

"Я прийшов на посаду виконувати програму президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до президента, я написав заяву про відставку та передав її президенту з правом внесення в парламент. Він – людина, якій українці висловили безпрецедентну довіру. І він має повне право оцінювати ефективність кожного члена своєї команди, що змінює країну", - сказано в заяві.

Прем'єр-міністр заявив, що виконавча влада за чотири місяці виконала велику роботу, забезпечивши "серйозний фундамент для розвитку країни у 20-му році".
 

"На жаль, за кілька місяців досить складно знищити кримінальні схеми, які вибудовувалися десятиріччями. Головне, що зупинятися ми не маємо права і не будемо! Як би цього не хотіли наші опоненти, що звикли жити у тіні. Тому вони застосовують кожну можливість, щоб знищити віру людей у владу. В останні дні всі ви стали свідками подій, що розгортаються навколо злитих у мережу файлів, змонтованих з фрагментів записів нарад в уряді. Їх зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда не поважаємо президента, який є нашим політичним лідером. Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків, вигідно, щоб так виглядало. Але це неправда", - сказано в заяві прем'єра.


Гончарук додав, що вважає свою команду порядною й упевнений у відсутності корупції на топрівні.

Нагадаємо, Олексій Гончарук очолив уряд наприкінці серпня 2019 року, ставши наймолодшим прем'єр-міністром в історії України.

Тэги: відставка, Гончарук, прем'єр-міністр
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: