Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понеділок, 20 Січня 2020    19:05:17
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2020 » Січень » 10 » 08:58:59 оновлено: 08:59:59

У Житомирі відкрили сучасну диспетчерську, яка координує роботу «швидких» по всій області. ФОТО

10 Січня 2020, 08:59:59 279 Коментарі 0 Читать на русском языке
У Житомирі відкрили сучасну диспетчерську, яка координує роботу «швидких» по всій області. ФОТО
Від початку 2020 року у Житомирі на комунальному некомерційному підприємстві «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» запрацювала сучасна єдина оперативно-диспетчерська служба.

За інформацією Житомирської облради, у диспетчерській облаштовано 15 робочих місць, які повністю автоматизовані.
 

«Робочі місця обладнані двома моніторами, гарнітурами, сучасними телефонами та іншими засобами зв’язку. На великих інтерактивних екранах відображаються показники роботи служби в режимі реального часу. Диспетчерська служба приймає виклики з усієї області і направляє на допомогу бригади, що знаходяться найближче до пацієнтів, навіть якщо ця бригада буде з іншого району. Раніше багато часу займало визначення, де перебуває бригада швидкої допомоги і коли прибуде на виклик. Зараз система працює для кожного жителя нашої області, і не має значення, в якому районі знаходиться хворий. Карети швидкої допомоги обладнані GPS, інтернет та мобільним зв'язком. Завдяки  цьому є можливість відслідковувати рух автотранспорту в режимі онлайн по всій території області, знайти найкоротший маршрут до хворого, визначити навантаження медичної бригади», - розповіла керівник центру Світлана Мошківська. 


На створення сучасної оперативно-диспетчерської служби було спрямовано 3,2 млн грн коштів обласного бюджету і понад 10,5 млн грн – це цільова державна субвенція.

Наразі в Житомирській області області працює 105 бригад швидкої допомоги. За останні роки Центр екстреної медицини поповнився 11 новими сучасними автомобілями швидкої допомоги.


Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: