Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 25 Сентября 2020    17:31:03
Житомир » Новини » Житомирська область » 2019 » Сентябрь » 16 » 08:57:28

У Коростені планують створити історичний музей під відкритим небом

16 Сентября 2019, 08:57:28 621 Коментарі 0 Читать на русском

У Коростені планують створити історичний музей під відкритим небом
Історичний скансен – музей під відкритим небом – планують відкрити на території Древлянського парку в Коростені Житомирської області. Про це повідомив заступник Коростенського міського голови Олександр Дзига.

У коментарі Zruchno.Travel чиновник зазначив, що древляни і Поліський регіон є "колискою Київської Русі", і саме з славного града Коростеня починалася історія нашої держави, тому Древлянський парк важливо розвивати і залучати сюди якомога більше туристів.
 

"Сьогодні Коростень цікавий, зокрема, з точки зору розвитку православ’я, оскільки саме по древлянській землі ступала нога рівноапостольної княгині Ольги, Володимира Великого – хреститель землі руської – має коріння саме в древлянській династії, тому ми плануємо розвивати такі фестивалі, як фестиваль православної авторської пісні "Ранкова зоря". Крім того цього року ми заснували новий культурно-історичний фестиваль "Добриня" – в рамках цього фестивалю на локаціях Древлянського парку планується показ історичних реконструкцій, а в перспективі й створення Музею під відкритим небом, де гості та мешканці міста матимуть можливість познайомитися з історією краю та держави загалом", – зазначив Дзига.


Зі свого боку коростенський міський голова Володимир Москаленко розповів, що благоустрій та вдосконалення паркової зони прописані в стратегії розвитку міста до 2025 року.

"У нас великі плани по розвитку Древлянського парку як туристичної дестинації, і не тільки його. У нашій програмі розвитку туризму прописано благоустрій трьох парків – Древлянського, парку Перемоги і зони річки Уж – всього близько п’яти кілометрів паркової зони. У наших планах є облаштування локацій для найрізноманітніших видів відпочинку і туризму", – додав Москаленко. 

Нагадаємо, 14 вересня в Коростені пройшов XI Міжнародний фестиваль дерунів.

Тэги: Коростень, Парк, Київська Русь, музей, Древляни
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: