Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 21 Сентября 2020    02:54:56
Житомир » Новини » Армія » 2019 » Август » 5 » 08:39:33

На Житомирщині пройшли військові навчання, умови - майже бойові. ФОТО

05 Августа 2019, 08:39:33 684 Коментарі 0 Читать на русском

На Житомирщині пройшли військові навчання, умови - майже бойові. ФОТО
У Житомирській області пройшли тактико-спеціальні навчання військових в умовах, наближених до бойових. За інформацією Міноборони, навчання проводив 12-й окремий полк оперативного забезпечення Оперативного командування "Північ" ЗСУ.
 

"Проходили навчання у три етапи, під час яких відбулися планування бойового застосування підрозділів, марш у визначений район, у ході якого військовослужбовці виконали інженерну та радіаційно-хімічно-бактеріологічну розвідку шляхів висування. Також воїни виконали фортифікаційне обладнання рубежу оборони. На третьому етапі підрозділи полку відпрацювали наведення понтонної мостової переправи", - повідомляє Оперативне командування "Північ".


Як зазначають керівники навчань, такі тренування дають змогу удосконалювати навички командирів підрозділів полку під час планування та підготовки до оперативного забезпечення бойових дій. Умови були наближені до реальних бойових.

Самі ж учасники говорять, що такі навчання дають практику не тільки командирам різних ланок в організації оперативного забезпечення бою, а й удосконалюють польову виучку і злагодженість кожного військового окремо та підрозділів у цілому.ФОТО: Оперативне командування "Північ"

Тэги: військові, навчання, Житомир, ЗСУ
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: