Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 30 Сентября 2020    18:34:30
Житомир » Новини » Житомир » 2019 » Июль » 18 » 16:33:32

В Житомирі відкрили ще один дитячий майданчик від Фонду родини Розенблат. ФОТО. ВІДЕО   PR  

18 Июля 2019, 16:33:32 454 Коментарі 0 Читать на русском

В Житомирі відкрили ще один дитячий майданчик від Фонду родини Розенблат. ФОТО. ВІДЕО

 Фонд родини Розенблат продовжує додавати яскравих барв у життя маленьких житомирян, створюючи безпечні та комфортні ігрові зони у дворах багатоповерхівок. Цього разу справжнє свято отримали мешканці БОС 1/431 та навколишніх будинків. Відтепер їх дітки можуть гратися на новенькому майданчику, який відкрили 17 липня.

Для малечі він став справжньою втіхою, кажуть батьки, адже територія будинків офіцерського складу (БОСів) досить велика і дитячих майданчиків катастрофічно не вистачає. Те обладнання, що нині є у дворах, застаріло і зносилося.

«Ви собі уявити не можете як вони чекали на цей майданчик, - говорить  житомирянка Анастасія, яка разом з іншими ініціативними мамами звернулася по допомогу до Фонду родини Розенблат. – Ми всі в різній мірі працювали для втілення цієї ідеї, але без благодійників нічого б не вийшло: нам підказували, радили, постійно підтримували контакт на всіх етапах. Нам і нашим дітям цей майданчик був дуже потрібний і сьогодні ми, без перебільшення, щасливі, що все вдалося. Від всіх батьків і всіх дітей «велике дякую» Фонду родини Розенблат, сил їм і натхнення на продовження такої потрібної роботи».

Борислав Розенблат, який завітав на святковий захід, відзначає, що встановлення майданчика у такому дворі має особливе значення, адже тут живуть родини військовослужбовців - офіцерів, викладачів військового інституту, захисників, які обороняли і продовжують боронити країну на Сході.

«Завдяки цим людям ми маємо мир і спокій у рідному Житомирі та в країні загалом. Переконаний, що наш обов’язок – турбуватися про їхні родини, дарувати гарні емоції та враження цим діткам, - додає Борислав Розенблат. - Також мені приємно, що люди організувалися, створили ОСББ. Для них важливо бути господарями у своїх будинках, раціонально використовувати кожну копійку, створювати комфортні умови вже зараз.».

Нагадаємо, що в рамках програми «Щасливе дитинство» за 5 років у Житомирі Фонд родини Розенблат встановив близько 40 дитячих майданчиків.

Прес-служба Фонду родини Розенблат

 

 


Тэги: фонд родини Розенблат, дитячий майданчик
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar