Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 01 Октября 2020    15:16:37
Житомир » Новини » Суспільство » 2019 » Июль » 18 » 14:44:14

Під час виборів на Житомирщині правопорядок забезпечуватимуть майже 2000 поліцейських і нацгвардійців

18 Июля 2019, 14:44:14 486 Коментарі 0 Читать на русском

Під час виборів на Житомирщині правопорядок забезпечуватимуть майже 2000 поліцейських і нацгвардійців
У Житомирській області у день голосування, 21 липня, правопорядок забезпечуватимуть близько 1800 поліцейських і нацгвардійців. Про це 18 липня повідомив керівник ГУНП Житомирщини В’ячеслав Печененко на спільній прес-конференції з Громадською мережею ОПОРА.
 

«У Житомирській області майже 1700 поліцейських і ще 100 військовослужбовців Національної гвардії задіяні до виконання завдань із забезпечення правопорядку під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України. Зокрема, охорону приміщень виборчих дільниць і збереження виборчої документації здійснюватимуть близько 1,4 тисячі працівників поліції. Допомагатимуть підтримувати публічний порядок нам і члени громадських формувань. Це не значить, що вся поліція буде задіяна на дільниці. Ми будемо забезпечувати належний правопорядок на вулицях населених пунктів, реагуючи на всі повідомлення про події та правопорушення. У нас розраховані і виділені сили і засоби, створені додаткові резерви для оперативного реагування на можливі ситуації, які перебуватимуть безпосередньо у районах, а відтак матимуть можливість швидкого прибуття до місць подій», - повідомив начальник ГУНП в Житомирській області В’ячеслав Печененко.


Наразі поліцейські взяли під охорону окружні виборчі комісії, які отримали виборчу документацію, і супроводжуватимуть її передачу до ДВК. 

Керівник обласної поліції також наголосив на збільшенні кількості порушень у порівнянні з президентськими перегонами. За його словами, на таку ситуацію впливає наявність більшої кількості суб’єктів виборчого процесу та використання ними усіх можливих технологій, у тому числі незаконних чи «брудних» методів.

Тэги: житомирщина, вибори, поліція, правопорядок
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: