Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 22 Октября 2020    17:47:21
Житомир » Новини » Влада » 2019 » Июнь » 27 » 08:52:44

Хабарнику з Житомирської мерії зрізали надбавку «за високі досягнення у праці»

27 Июня 2019, 08:52:44 720 Коментарі 0 Читать на русском

Хабарнику з Житомирської мерії зрізали надбавку «за високі досягнення у праці»
Відсторонений від посади після затримання співробітниками СБУ заступник директора департаменту реєстрації Житомирської міської ради скасували надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50%.

Розпорядження про скасування надбавки підписав мер міста Сергій Сухомлин, передає Житомир інфо.

"Враховуючи клопотання заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Місюрової О.М. скасувати надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50% до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років заступнику директора департаменту реєстрації міської ради, начальнику відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державному реєстратору Баренкову Євгену Олександровичу. Надбавку скасувати з 19.06.2019 року", - зазначається у документі.

Раніше повідомлялося, що 17 квітня в Житомирі під час отримання хабара в 1800 доларів затримали заступника директора департаменту реєстрації Житомирської міської ради та його посередника, які вимагали "винагороду" за реєстрацію права власності на нерухоме майно. 18 квітня мер Сергій Сухомлин розпорядився усунути з посади заступника директора департаменту реєстрації Євгена Баренко.

 

Тэги: хабарник, Житомир, мерія
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: