Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 12 Августа 2020    09:49:05
Житомир » Новини » Суспільство » 2019 » Апрель » 22 » 13:32:24

Вибори на Житомирщині пройшли без грубих порушень і фальсифікацій – поліція

22 Апреля 2019, 13:32:24 540 Коментарі 0 Читать на русском

Вибори на Житомирщині пройшли без грубих порушень і фальсифікацій – поліція
Волевиявлення у Житомирській області пройшло спокійно та без грубих порушень чи фальсифікацій. Про це 22 квітня повідомив керівник ГУНП Житомирщини В’ячеслав Печененко на спільній прес-конференції з Громадською мережею ОПОРА.

"Вважаю це результатом нашої спільної діяльності: поліцейських області та приданих сил зі столиці, нацгвардійців, рятувальників, прикордонників та громадськості. Спасибі усім за відповідальну і сумлінну роботу", - сказав начальник ГУНП в Житомирській області В’ячеслав Печененко.

Загалом поліція отрмала 25 повідомлень про можливі порушення на території Житомирщини. У 8 випадках рішення уже прийняті, по іншим же ще тривають перевірки.

У свою чергу, Тарас Чмут проінформував про результати спостереження Громадської мережі ОПОРА за днем голосування в області.

"У день волевиявлення втручання у виборчий процес з метою зриву виборів чи фальсифікації нашими спостерігачами не зафіксовано, як і серйозних порушень, які б могли вплинути на результати", - зазначив регіональний представник Громадської мережі ОПОРА.
Тэги: поліція, вибори, житомирщина
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: