Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 26 Сентября 2020    15:13:30
Житомир » Новини » Влада » 2019 » Апрель » 9 » 13:53:56

Влада Житомира та області зустрілися з послом Фінляндії в Україні. ФОТО

09 Апреля 2019, 13:53:56 679 Коментарі 0 Читать на русском

Влада Житомира та області зустрілися з послом Фінляндії в Україні. ФОТО
Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, мер Житомира Сергій Сухомлин провели зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Фінляндії в Україні Юхою Віртаненом.

Про це «ЖЖ» інформує прес-служба Житомирської облдержадміністрації.
 

«З Фінляндією маємо тісні торговельні зв’язки – у минулому році ми збільшили експорт до Фінляндії текстилю та імпорт паперу. Але, на жаль, на території області не маємо фінських інвестицій. Тому ми готові до співпраці, щоб на Житомирщині з’явилися підприємства з фінським капіталом. Ми тісно працюємо з інвесторами, для нас важливо, якщо інвестор готовий працювати, платити податки і створювати робочі місця», – зазначив Ігор Гундич.


За словами Юхи Віртанена, Фінляндія зараз підтримує Нову українську школу – 6 млн євро на 4 роки. Також важливим напрямком співпраці є підтримка проектів з енергозбереження, зокрема, через фонд НЕФКО, з яким співпрацює і місто Житомир у напрямку модернізації дошкільних навчальних закладів.

За результатами зустрічі найближчим часом відбудеться міні-форум з представниками фінських компаній, аби розглянути їхні пропозиції, надати їм інформацію про можливі напрямки співпраці з Житомирщиною.


Тэги: Гундич, посол, Фінляндія, Сухомлин
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: