Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 29 Сентября 2020    11:43:01
Житомир » Новини » Культура » 2019 » Апрель » 3 » 11:28:42

«Маестро Космос»: у Житомирі відкрили арт-виставку, присвячену Сергію Параджанову. ФОТО

03 Апреля 2019, 11:28:42 838 Коментарі 0 Читать на русском

«Маестро Космос»: у Житомирі відкрили арт-виставку, присвячену Сергію Параджанову. ФОТО
2 квітня у Житомирі в Музеї космонавтики імені Сергія Корольова презентували фото та арт-виставку «Маестро Космос». Експозиція складається з творів відомих митців України та присвячена до 95-ої річниці з дня народження всесвітньовідомого кінорежисера, народного артиста України та Вірменії Сергія Параджанова.

«На експозиції також представлені книги про життєвий шлях та творчість маестро, видані в Україні та інших країнах світу, раритетні дрібнички з власних речей Сергія Параджанова, експонати з приватних колекцій, роботи юних майстрів з усіх куточків України», - розповіли «Журналу Житомира» в Житомирській ОДА.

За життя великого митця його називали «Маестро Космос», підкреслюючи його неординарну особистість і талант.
 

«Ця виставка є знаковою подією для України, адже вже має кілька десятків міжнародних нагород. Масштаби особистості Сергія Параджанова космічні, тому експозиція проводиться саме в Музеї космонавтики», – сказала начальник культури та туризму ОДА Тетяна Парфентієва.

«У нас зібралося багато експонатів, які вже побували в різних куточках України, пов’язаних з ім’ям Сергія Параджанова. Це його портрети, зроблені фотохудожниками з різних країн світу, а також твори, створені митцями, які особисто знали Сергія Йосиповича», – розповіла організатор виставки Олена Оганесян.


Відвідати виставку можна до 10 квітня 2019 року. У рамках виставки планується проведення інсталяцій, майстер-класів, екскурсій.


Тэги: Житомир, Сергій Параджанов, виставка
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: