Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 26 Сентября 2020    14:49:28
Житомир » Новини » Суспільство » 2019 » Апрель » 3 » 09:52:08

У Житомирі оштрафують перевізника, в маршрутках якого пільговикам заборонили безкоштовний проїзд. ФОТО

03 Апреля 2019, 09:52:08 1777 Коментарі 1 Читать на русском

У Житомирі оштрафують перевізника, в маршрутках якого пільговикам заборонили безкоштовний проїзд. ФОТО
У Житомирі 2 квітня водій маршруту №19 відмовив інваліду І групи у пільговому проїзді. Пасажир повідомив правоохоронні органи про порушення його прав, які поінформували про даний випадок управління транспорту і зв’язку міської ради. 

"На місці події представники управління транспорту і зв’язку міської ради, патрульної поліції, ЗМІ, представники громадськості разом з’ясовували перебіг подій", - інформує мерія. 

По факту фахівцями управління транспорту і зв’язку міської ради було складено Акт про порушення умов договору на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Житомира на автоперевізника ПП "Шеріфф".

За словами заступника начальника управління транспорту і зв’язку міської ради Валентина Васяновича, подібні дії водіїв є незаконними, рішень щодо скасування пільгового проїзду на міських автобусних маршрутах не приймалося, відповідно до складеного акту на перевізника буде накладено штрафні санкції.

Як повідомляв "Журнал Житомира", з 1 квітня приватні перевізники Житомира відмовляються возити безкоштовно майже всі категорії пільговиків. Перевізники вимагають або переглянути тарифи або зменшити кількість пільгових категорій.
Тэги: Житомир, штраф, пільговики, маршрутка, перевізник
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 1
Юрко
1 gp (Юрко)   • 11:51:42, 03 Апреля 2019 [Материал]
0

Люди помалу стають громадянами
avatar

Інші новини Житомир: