Журнал Житомир інфо
Сьогодні: Субота, 23 Березня 2019    10:52:45
Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2019 » Березень » 7 » 16:20:12

Ви варті найкращого, – Борислав Розенблат під час зустрічі з дружинами загиблих військових

07 Березня 2019, 16:20:12 69 Коментарі 0
Ви варті найкращого, – Борислав Розенблат під час зустрічі з дружинами загиблих військових
Народний депутат України Борислав Розенблат зустрівся з дружинами загиблих на Сході України військових. Зустріч відбулася 7-го березня у громадській приймальні народного депутата.

«Щороку, на початку березня, зустрічаюся з дружинами загиблих бійців, аби привітати зі святом весни. Чотири роки поспіль для нас ці зустрічі – це чергова нагода обговорити важливі питання, поділитися проблемами. Чоловіки цих жінок віддали своє життя за наше майбутнє і сьогодні перед нами стоїть завдання підтримати їх родини, забезпечити гідне життя. Ці жінки варті найкращого.  Здоров’я, гармонії та миру вам!», – наголосив народний депутат України Борислав Розенблат.

Під час зустрічі говорили  про субсидії, пільги та інші нагальні питання.
 

«Можете розраховувати на мою підтримку. Зараз є два важливих питання – пенсії та оздоровлення родичів загиблих бійців. Я не кажу, що вирішу це  самостійно, але об’єднавшись разом зі своїми колегами – депутатами, ми маємо впоратися з цим завданням. На війні гинуть бійці з усієї України, тому ці питання стосуються не лише Житомира. Потрібно комплексно підходити до проблеми», – відзначає Борислав Розенблат.


Вдова бійця 95 бригади розповіла, що вже не вперше приходить на традиційну зустріч з Бориславом Розенблатом.

«Мені дуже приємно, що нас, дружин загиблих воїнів, запрошують  кожної весни поговорити із народним депутатом. Тут нас завжди вислухають підтримають та  допоможуть. Помічники народного депутата постійно з усмішкою зустрінуть та посприяють у розв’язанні  проблем», – говорить Марина Книш, яка нині фельдшером служить у 95-ій бригаді. – «Я пишаюся своєю роботою, вважаю, що виконую те, що не встиг мій чоловік», –ділиться жінка.

Під час зустрічі народний депутат Борислав Розенблат привітав жінок з прийдешнім святом весни та передав подарунки.

Коментарів: 0
avatar

Інші новини:


Новини Житомира: