Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 28 Ноября 2020    19:39:08
Житомир » Новини » Кримінал » 2019 » Февраль » 21 » 10:08:39

Ліквідовано підпільний цех з виготовлення сигарет, які продавали на Житомирщині

21 Февраля 2019, 10:08:39 985 Коментарі 0 Читать на русском

Ліквідовано підпільний цех з виготовлення сигарет, які продавали на Житомирщині
Правоохоронці викрили нелегальний цех з виготовлення цигарок, які розповсюджували у торгівельній мережі Житомирської області. Про це "Журналу Житомира" повідомляє прокуратура Житомирської області.

"У торгівельній мережі Житомирської області правоохоронцями виявлено у великій кількості тютюнові вироби, виготовлені з недоброякісної сировини. У подальшому встановлено, що виготовленням сумнівної якості тютюнової продукції, без відповідного офіційного дозволу та ліцензії, займалася група осіб, обладнавши нелегальний цех в одному із населених пунктів Кагарлицького району Київської області", - інформує відомство.

20 лютого був проведений санкціонований обшук у нелегальному цеху, обладнаному у складських приміщеннях. За результатами обшуку виявлено та вилучено значний обсяг табаку – 2000 кг та готову продукцію, а також інші компоненти для незаконного виробництва тютюнових виробів.

Фальсифікат виготовляли на спеціальних технологічних лініях, застосовуючи автоматичне обладнання для фасування в упаковки.
    
На даний час вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності. Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 204 КК України проводить податкова міліція, процесуальне керівництво здійснює прокуратура області.

Тегі: підпільний цех, сигарети, фальсифікат
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: